| İsim | Wifi Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Güç | 1W |
| Gerilim | Duvar fişi (AV110-240V, DC5V) |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| sıkışma yarıçapı | 1-10 metreye kadar (sinyal gücüne bağlıdır) |
| İsim | Taşınabilir WiFi Karıştırıcı |
|---|---|
| Boyut | 10CM X 20CM,10*13.5cm,10*20cm,14.5*9.5cm veya özelleştirilmiş,12.5*8CM |
| Renk | Siyah |
| Ağırlık | 45 g/adet, ≤ 45 kg (6 kanal), 30 g |
| Güç | 150 mA, 12 V -24 V DC sırasında kullanılabilir |
| İsim | Wifi Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Ambalaj Boyutu | 52×45×15cm |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 10-80 metre |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
| Boyutlar | 320×310×91 mm (antenler hariç) |
| İsim | Wifi Sinyal Kesici |
|---|---|
| Boyut | 10CM X 20CM,10*13.5cm,10*20cm,14.5*9.5cm veya özelleştirilmiş,12.5*8CM |
| Renk | Siyah |
| Güç | 150 mA, 12 V -24 V DC sırasında kullanılabilir |
| Hassasiyet ayarlayıcı | Ortam parazitini ortadan kaldırın (arka plan gürültüsü) |
| İsim | Wifi Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Net ağırlığı | 1.8kg |
| Ambalaj Boyutu | 295×260×125mm |
| Anten uzunluğu | 166mm |
| Dahili batarya | 7.4V/12000mAh |
| Güç Kaynağı | AC110~DC28V |
|---|---|
| Koruma Alanı | 30-200M (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Güç Tüketimi | 50W |
| Ağırlık | 8 kg |
| Boyutlar | 220×115×110mm (U×G×Y) |
| İsim | Wifi Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Güç Kaynağı | 50-60Hz, 100-240V AC AC adaptörlü (AC100-240V-DC12V) |
| Ağırlık | 3kg |
| Boyutlar | 20×30×38 cm |
| Sıkışma aralığı | 10-100m (yerel sinyal gücüne bağlı) |
| İsim | Wifi Sinyal Durdurucu |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Özellikler2 | Ortam gürültüsü doğrulaması |
| Ağırlık | 45 g/adet, ≤ 45 kg (6 kanal), 30 g |
| Güç | 150 mA, 12 V -24 V DC sırasında kullanılabilir |
| İsim | Wifi Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Boyutlar | 80 x 40 x 185 mm |
| Ağırlık | 0.7kg |
| Sıklık | 5,8GHz ve 2,4GHz, 3 Bant (bant başına 1W, Toplam 3W) |
| İsim | Yüksek Güçlü Wifi Karıştırıcı |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C - +55°C |
| Nem | %5 - %95 |
| Ağırlık | 7kg |
| Çıkış Gücü | 40W |