| Shielding Range | Radius 300-500 Meters (-75dBm, Depending On Base Station Distance In Open Field) |
|---|---|
| Jammed Signal Types | CDMA: 2.4G, 2.4G, 5.8G, GPS L1, 433MHz, 915MHz |
| Output Channels | 6 Independent Output Channels |
| Warranty | 36 Months,2 Years,12 Months,3 Years,1 Years |
| Color | Black,White |
| Application | Safety Protection |
|---|---|
| Feature | Durable |
| Type | Signal Detector |
| Drone | 10 Km |
| Azimuth Coverage | 360° |
| Application | Safety Protection |
|---|---|
| Feature | Durable |
| Type | Signal Detector |
| Drone | 10 Km |
| Azimuth Coverage | 360° |
| Jamming Frequency Range | 2.4 GHz, 5.8 GHz, GNSS Bands |
|---|---|
| Effective Range | Up To 2 Kilometers (depending On Model) |
| Power Supply | AC/DC With Battery Backup Options |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Compliance | Meets International Regulatory Standards |
| Main Unit Weight | 16KG |
|---|---|
| Dimensions | 350×190×490mm |
| Operating Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20ºC To +70ºC |
| Power Supply | AC90-260V, DC24-28V |
| Minimum Detection Range | ≤100m |
|---|---|
| Azimuth Coverage | 0°~360° |
| Data Rate | Searching: ≤2s |
| Power Supply | AC220V-AC240V |
| Working Frequency | S Band (2.9GHz; 5 Operating Frequency Points) |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Application | Anti Drone Module |
| Product Size | 100*58*13mm |
| Net Weight | 0.3KG |
| Total Output Power | 30W |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 30W |
| Frequency | 900mhz |
| Working Voltage | 24-28V |
| Size | 20X10X5 Cm |
| Power Supply | AC110-240V |
|---|---|
| Jamming Radius | 50-800M (depending On Environment Signal Strength) |
| Weight | 75Kg |
| Humidity | 5%-95% |
| Working Temperature | -20°C To +55°C |
| Application | Safety Protection |
|---|---|
| Feature | Durable |
| Type | Signal Detector |
| Operating Frequency Band | X-band |
| Drone | 8KM-15 KM |