| Name | Portable Mobile Signal Jammer |
|---|---|
| Total Power | 10W |
| Dimensions | 178*77*36.5mm (excluding Antenna) |
| Net Weight | 0.8kg |
| Warranty | 1 Year From Delivery Date |
| Weight | 3.36kg |
|---|---|
| Size | 470*360*8.5mm |
| Humidity | 5% - 95% |
| Total Output Power | 16 Watt |
| Power Supply | AC100-240V, DC 12V |
| Weight | 1.5 Kg |
|---|---|
| Dimensions | 160 X 105 X 50mm (Main Unit Only, Excluding Antennas) |
| Power Supply | AC100-240V Or 12V Car Charger |
| Working Time | 4.0 Hours With Ni-Mh Battery 12000mAH |
| Warranty | 1 Year |
| Power Supply | Adapter 50 To 60Hz AC (110-240V AC/24V DC) |
|---|---|
| Built-in Battery | 24V/5200mAh |
| Dimensions | 200x133x66mm (without Antenna) |
| Total Power | 37W |
| Warranty | One Year From Delivery Date |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Usage | Police Law Enforcement Military Security,Secuity Equipment |
| Material | Aluminum And Cooper,Plastic |
| Control Distance | 1000 Meters,>500m |
| Dimension | 210*110*25 (mm) |
| Application | Anti-drone |
|---|---|
| Feature | Durable |
| Output Power | 30W |
| Frequency | 428-438MHz |
| Working Voltage | 8A~10A |
| Name | Portable Signal Jammer |
|---|---|
| Type | Jammer Equipment,Portable .,Case,One Key Return Control Drone Back To Ground Or Starting Point,Gps Tracker |
| Size | 746mmLx288mmHx79mmW,Custom Size,19.8*10.8cm,37.5*29*10cm,320mm X 180mm X 100mm |
| Color | Black,Standard Black |
| Condition | New |
| Jamming Radius | 3m To 30m (20m To 100m For UAV Drones) |
|---|---|
| Output Power | 1W Per Band, 10W Total |
| Power Supply | AC 100-240V 50/60Hz To DC 12V |
| Dimensions | 145 X 95 X 45mm (excluding Antennas) |
| Weight | 1.5kg |
| Total Output Power | 600Watt |
|---|---|
| Dimensions | 592×395×265mm |
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jamming Range | 50-600m Depending On Mobile Network Signal Density |
| Power Supply Mode | Inside Battery 1h: 28V, 5A Or External Battery |
|---|---|
| Total Output power | 125W |
| Power Consumption | 240W |
| Directional Panel Antenna | 8dBi |
| Size | 660X290X50mm |