| Jamming Range | 1000-1500 Meters |
|---|---|
| Built-in Battery | 24V 5A |
| Operating Temperature | -22℃ To +70℃ |
| Output Power | 60 Watts |
| Power Supply | AC220V-DC24V |
| Battery | Internal Li-Ion 24AH |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To +65°C |
| Relative Humidity | 5%-95% Non-condensing |
| Operational Power | 90-260 VAC / 24V DC Internal Power Supply |
| Resistance Rating | IP52 |
| Total Output Power | 220 W |
|---|---|
| Body Size | Body 45*35*25 CM (antenna 6*2 CM) |
| Body Weight | 25.0 Kg |
| Working Temperature | -20℃~75℃ |
| Working Humidity | 35~95% |
| Total Power | 550W |
|---|---|
| Power Supply | AC220V |
| Interference Range | 1000-2000m |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Black |
| Package Size | 480*115*100mm |
|---|---|
| Net Weight | 1.5kg |
| Total Power | 20W |
| Power Supply | AC Adapter 50 To 60Hz (AC110 Or 240V-DC24V) |
| Built-in Battery | 24V4Ah |
| Operating Temperature | -20ºC To +55ºC |
|---|---|
| Power Consumption | 240W |
| Unit Weight | 4.3kg (Packing Weight: 11kg) |
| Dimensions | 680 × 300 × 70mm |
| Antenna | 10dBi Gain Panel Antenna |
| Working Time | 50 Minutes |
|---|---|
| Dimensions | 200 X 135 X 50mm (Main Unit Only, Excluding Antennas) |
| Warranty | 1 Year |
| Remote Control Radius | 100-500 Meters (PCB-2046-CR) |
| Cell Phone Radius | 20-50 Meters (-75dBm@Omnidirectional Antennas) |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
|---|---|
| Power Consumption | 140W |
| Battery Runtime | 30 Minutes |
| Weight | 4.3kg (Product), 7kg (Packaged) |
| Power Supply | Internal Battery: 28V, 5A (1 Hour) Or External Battery |
| Dimension | 362.8×310×130mm (excluding Antennas) |
|---|---|
| Total Power Consumption | 200W |
| Working Temperature | -40 To +55℃ |
| Air Pressure | 86~106kPa |
| Weight | Approximately 15kg |
| Working Temperature | -20ºC To +55ºC |
|---|---|
| Charging Time | 4 Hours |
| Weight | 4.3KG (Unit), 7KG (Packed) |
| Dimensions | 660×290×50mm |
| Antenna | 8dBi Directional Panel |