| Dimensions | 400 X 290 X 135 Mm (excluding Antenna) |
|---|---|
| Net Weight | 16kg |
| Working Temperature | -30°C To 60°C |
| Shielding Radius | 20-500 Meters At -75dBm |
| Warranty | One Year From Delivery Date |
| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Operating Temperature | -20ºC To +70ºC |
| Battery Runtime | 1.5 Hours (24V, 24A) |
| Main Unit Weight | 16.8Kg |
| Power Supply | AC90-260V, DC24-28V |
| Battery Operating Time | 80 Minutes |
|---|---|
| Dimensions | 260 X 260 X 70 Mm (H × W × D) |
| Weight | 2.7 KG (approximately) |
| Operating Temperature | -20-60℃ |
| Jamming Range | Radius 200-600 Meters |
| Battery | 27V 56Ah Built-in |
|---|---|
| Dimensions | 630×500×350mm (excluding Antennas) |
| Net Weight | 50kg |
| Gross Weight | 56kg (including Antennas) |
| Operating Temperature | -30°C To 60°C |
| Weight | 1 KG Gross |
|---|---|
| Operating Temperature | -10 To +55°C |
| Jamming Range | 1-20m Radius (dependent On Local Signal Intensity) |
| Charging | 4 Hours Full Charge, 1-2 Hours Working Time |
| Dimensions | 132x80x40mm (excluding Antennas) |
| Power Supply | AC100-240V |
|---|---|
| Working Time | 50 Minutes |
| Weight | 1.8 Kg |
| Dimensions | 200 X 135 X 50mm (main Unit Only, Excluding Antennas) |
| Warranty | 1 Year |
| Control Method | Control Panel |
|---|---|
| Weight | 20KG |
| Operating Temperature | -40°C To 65°C |
| Antenna Gain | 3-8dBi |
| Output Power | 400W Total |
| Working Temperature | -20ºC To +55ºC |
|---|---|
| Power Consumption | 240W |
| Weight | 4.3KG (Unit), 11KG (Packed) |
| Size | 277×80×51mm |
| Total Output Power | 125W |
| Operating Temperature | -25°C To 50°C |
|---|---|
| Weight | Maximum 35kg |
| Jamming Distance | Minimum 1.5km |
| Battery | Built-in Lithium Battery, Operates For Over 1 Hour |
| Warranty | 1 Year |
| Name | Portable Signal Jammer |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Dimensions | 145 X 80 X 45mm |
| Weight | 1.0 Kg |
| Working Time | 3.0+ Hours With Ni-MH Battery 8000mAH |