| Power Supply | AC220V |
|---|---|
| Power Consumption | 180W |
| Dimensions | 300×200×150mm |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Humidity | 30%-95% |
| Type | Jammer Equipment,Portable .,Case,One Key Return Control Drone Back To Ground Or Starting Point,Gps Tracker |
|---|---|
| Size | 746mmLx288mmHx79mmW,Custom Size,19.8*10.8cm,37.5*29*10cm,320mm X 180mm X 100mm |
| Weight | 10.5KG,12kg,10.92kg(24.07lbs),45kg |
| Condition | New |
| Warranty | 12 Months,1 Year |
| Dimensions | 580×280×410mm |
|---|---|
| Operating Humidity | 30%-95% |
| Jammer Modules | 6 |
| Optional External Battery | 24V DC |
| Jamming Range | 50-500m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Battery Capacity | 24V10A/H |
|---|---|
| Total Output Power | 135W |
| Battery Working Time | 40 Minutes |
| Jamming Distance | 2.5-3km (Mavica2) |
| Weight | 4.35kg |
| Dimensions | 740×510×350mm (excluding Antenna) |
|---|---|
| Power Supply | AC Adapter 50 To 60Hz (110 Or 240V AC-27V DC) |
| Net Weight | 70kg |
| Total Power | 350W |
| Shielding Radius | 300-1000 Meters At -75dBm |
| Power Consumption | 140W |
|---|---|
| Weight | 4.3KG (Packing Weight: 7KG) |
| Size | 660×290×50mm |
| Battery Working Time | 60 Minutes |
| Turn On/Off | 3 Independent Switches For Each Band |
| Battery Working Time | 45-70 Minutes |
|---|---|
| Power Consumption | 192W |
| Weight | 4.3KG (Device), 11KG (Packed) |
| Size | 700*680*30mm |
| Working Temperature | -20°C To +55°C |
| WiFi | 2400-2500MHz |
|---|---|
| Weight | 3kg |
| Size | 363*137*42mm |
| Running Temperature | -10°C To +55°C |
| Humidity | 5% - 95% |
| Size | 363*137*42mm |
|---|---|
| Power Consumption | 75Watt |
| Operating Temperature | -10°C To +55°C |
| Humidity | 5% - 95% |
| Operating Time | 24 Hours Continuous |
| Net Weight | 1kg |
|---|---|
| Gain | 5-10dBi |
| Dimensions | 60 × 3.8 Cm (length × Width) |
| Type | Omni Directional Antenna |
| Package Size | 25 × 35 × 25 Cm |