| Voeding | AC100-240V |
|---|---|
| Werktijd | 50 minuten |
| Gewicht | 10,8 kg |
| Afmetingen | 200 x 135 x 50 mm (alleen hoofdeenheid, exclusief antennes) |
| Garantie | 1 jaar |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Frequentie | 20 MHz ~ 20 GHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Werkende stroom | 3-4A |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Frequentie | 720-1020 MHz |
| Dimensie | 117*40*18 mm |
| Gewicht | 230 g |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Frequentie | 720-1020 MHz |
| Dimensie | 117*40*18 mm |
| Gewicht | 230 g |
| Stroomverbruik | 2400W |
|---|---|
| Hostgewicht | 86KG |
| Gastheerafmetingen | 625×500×700 mm (L×H×B) |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot +55°C |
| Stroominvoer | AC 110-240V |
|---|---|
| Voeding | 165W |
| Gewicht | 6,5 kg |
| Productgrootte | 440×410×120mm |
| Vochtigheid | ≤85%RH |
| Voeding | AC220V |
|---|---|
| Stroomverbruik | 180W |
| Afmetingen | 300×200×150mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Antennetype | Omnidirectionele antennes met hoge versterking |
| Afmetingen | 580 × 280 × 410 mm |
| Gewicht | 35 kg |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Afmetingen | 580×280×410mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Gewicht | 35KG |
| Totaal uitgangsvermogen | 300 Watt |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 150W-200W |
| Frequentie | 1170-1280 MHz |
| Werkspanning | 24-36V |
| Maat | 117.1*25,6*16 mm |