| Gewicht | 15 kg |
|---|---|
| Grootte (L×B×H) | 320×120×430 mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 20-120 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Bedrijfsfrequentie | BDS-B1: 1561,098 MHz GPS-L1, GAL-E1: 1575,42 MHz GLO-G1: 1602 MHz |
|---|---|
| Positioneringsnauwkeurigheid | Geen interferentie: horizontaal ≤1,5m, hoogte ≤1,5m Met interferentie: horizontaal ≤10m, hoogte ≤10m |
| Snelheidsnauwkeurigheid | ≤0,2 m/s (95%) |
| Timing nauwkeurigheid | ≤100ns (95%) |
| Bedrijfsspanning | 6-33V |
| Naam | Konvooi bomstoorzender |
|---|---|
| Afmetingen | 661×460×270mm |
| Gewicht | 55KG |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Afmetingen | 580×280×410mm |
|---|---|
| Bedrijfsvochtigheid | 30%-95% |
| met een vermogen van niet meer dan 50 W | 6 |
| Optionele externe batterij | 24V DC |
| Jamming Range | 50-500 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Grootte (L×B×H) | 580×280×410 mm |
| Lopende Temperatuur | -20°C aan +55°C |
| Gewicht | 30 kg |
| Voeding | AC220V, DC24V |
| Gewicht | 35KG |
|---|---|
| Afmetingen | 580 × 280 × 410 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Externe batterij (optioneel) | 24V DC |
| Jamming Range | 50-500 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Afmetingen (L × W × H) | 320×120×430 mm |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Aantal Antennes | 6 |
| Jamming Range | 20-120 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Uitgangsvermogen | 1000 Watts |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, 24V gelijkstroom |
| Bedrijfsuren | Onbeperkt |
| Interne Modulatie | FM-hoppende frequentie |
| Modules per eenheid | 11 |
| Voeding | AC110-240V |
|---|---|
| Jamming straal | 50-800M (omgevingsafhankelijk) |
| Gewicht | 65KG |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Uitgangsvermogen | 1000 Watts |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Frequentie | 20 MHz ~ 20 GHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Werkende stroom | 3-4A |