| Netwerkverenigbaarheid | 2G, 3G, 4G, GSM |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 500-1000 m² |
| transmissiesnelheid | 75MHz |
| Frequentie | 900/1800 MHz |
| Verdienen | 75db |
| Netwerkverenigbaarheid | 2G, 3G, 4G. |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 500-1000 m² |
| transmissiesnelheid | 75MHz |
| Verdienen | 70db |
| Gewicht | 3,5 kg |
| Werkbereik | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 2W (33dBm) |
| Voeding | 5V~16V/2A gelijkstroom |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +70°C |
| Booster-grootte | 9,7 x 5,2 x 1,1 cm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Sollicitatie | anti-drone |
| Werkfrequentie | 1500-2500MHz |
| Bedrijfsspanning | 12-36V |
| DC -connector | DW9 |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Sollicitatie | anti-drone |
| Werkfrequentie | 300-1500 MHz |
| Bedrijfsspanning | 12-36V |
| DC -connector | DW9 |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Uitgangsvermogen | 100 W |
| Frequentie | 5700-5850 MHZ |
| Werkspanning | 8A~10A |
| Netwerkverenigbaarheid | 2G, 3G, 4G. |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 3000-5000 vierkante meter |
| Frequentiebanden | 1800/2100/2600 MHz |
| Uitgangsvermogen | 27dBm |
| Gewicht | 7KG |
| Dekkingsgebied | 800-1500 m² |
|---|---|
| transmissiesnelheid | 75MHz |
| Verdienen | 75,0 dB |
| Uitgangsvermogen | 23DBM |
| Gewicht | 3,5 kg |
| Dekking | 500-1000 m² |
|---|---|
| transmissiesnelheid | 200 MHz |
| Antennes | 5 dBi |
| Gewicht | 5KG |
| Voeding | Wisselstroom 100-240 V, gelijkstroom 9V5A |
| Gewicht | 55 kg |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Aantal Antennes | 8 |
| Jamming Range | 500-1100 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Antennetype | Omnidirectionele antennes met hoge versterking |