| Type | RF Module |
|---|---|
| Application | RF Power Amplifier |
| Product Size | 100*58*13mm |
| Net Weight | 0.8KG |
| Total Output Power | 1W~1000W |
| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Jamming Range | 50-200m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Weight | 21Kg |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Total Output Power | 250Watt |
| Power Supply | AC220V Or 110V |
|---|---|
| Weight | 7Kg |
| Humidity | 30%-95% |
| Jamming Range | 10-60m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Dimensions | 400×288×155mm |
| Dimensions | 400×288×155mm |
|---|---|
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Number Of Antennas | 7 |
| Jamming Range | 10-60m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Dimensions | 592×395×265mm |
|---|---|
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jamming Range | 50-300m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Number Of Antennas | 3 |
| Power Supply | AC220V, Or 110V |
|---|---|
| Power Consumption | 200Watt |
| Weight | 7Kg |
| Size | 400×288×155mm |
| Humidity | 30%-95% |
| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jammer Module Number | 6 |
| Power Consumption | 1800Watt |
| Power Supply | AC220V, DC 28V |
| Power Input | AC 110-240V |
|---|---|
| Weight | 6.5Kg |
| Packing Size | 450×430×150mm |
| Antenna Gain | 5dBi |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Power Supply | AC220V Or 110V |
|---|---|
| Power Consumption | 1000Watt |
| Weight | 65Kg |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jamming Range | 100-600m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
|---|---|
| Dimensions | 580×280×410mm |
| Weight | 45kg |
| Humidity | 30%-95% |
| Jamming Range | 50-300m (depending On Signal Density) |