| Type | RF -module |
|---|---|
| Sollicitatie | rf-machtsversterker |
| Productgrootte | 100*58*13mm |
| Netto gewicht | 0,8 kg |
| Totaal uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Jamming Range | 50-200 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Gewicht | 21kg |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Totaal uitgangsvermogen | 250Watt |
| Voeding | AC220V of 110V |
|---|---|
| Gewicht | 7KG |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Jamming Range | 10-60 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Afmetingen | 400×288×155mm |
| Afmetingen | 400×288×155mm |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Aantal Antennes | 7 |
| Jamming Range | 10-60 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Afmetingen | 592×395×265mm |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 50-300 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Aantal Antennes | 3 |
| Voeding | AC220V of 110V |
|---|---|
| Stroomverbruik | 200Watt |
| Gewicht | 7KG |
| Maat | 400×288×155mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Het Aantal van de stoorzendermodule | 6 |
| Stroomverbruik | 1800Watt |
| Voeding | AC220V, DC 28V |
| Stroominvoer | AC 110-240V |
|---|---|
| Gewicht | 6,5 kg |
| Verpakkingsgrootte | 450×430×150mm |
| Antenne -winst | 5 dBi |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Voeding | AC220V of 110V |
|---|---|
| Stroomverbruik | 1000watt |
| Gewicht | 65KG |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 100-600 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
|---|---|
| Afmetingen | 580×280×410mm |
| Gewicht | 45 kg |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Jamming Range | 50-300 m (afhankelijk van signaaldichtheid) |