| Voeding | AC220V, DC24V |
|---|---|
| Gewicht | 15KG |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Jamming Range | 20-120 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| interne batterij | 24V DC, 2 uur looptijd |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
|---|---|
| Antenne -winst | 5 dBi |
| blokkerende modules | 6 |
| Jamming Range | 5-50 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Stortingsbron | Frequentie-scantechnologie |
| Gewicht | 45 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 580×280×410mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Jamming Range | 50-300 m (afhankelijk van signaaldichtheid) |
| Totaal uitgangsvermogen | 600watt |
|---|---|
| Gewicht | 35KG |
| Afmetingen | 580×280×410mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 50-500 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Afmetingen | 580 × 280 × 410 mm |
| Antennetype | Omnidirectionele antennes met hoge versterking |
| Buitenbatterij (optioneel) | 24V DC |
| Werkbereik | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
|---|---|
| Ruisfiguur | ≤3,5 dB typisch |
| Uitgangsvermogen | 2W (33dBm) |
| Voeding | 5V~16V/2A gelijkstroom |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +70°C |
| Werkbereik | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
|---|---|
| Ingangsvermogen | 0~20 dBm |
| Uitgangsvermogen | 2W (33dBm) |
| Voeding | 5V~16V/2A gelijkstroom |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +70°C |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Sollicitatie | anti-UAV module |
| Werkende bandbreedte | 700-2000 MHz |
| RELATIEVE VOCHTIGHEID | 5% ~ 95%, geen condensatie |
| In band fluctuatio | ≤3.0db |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Sollicitatie | anti-UAV module |
| Werkende bandbreedte | 2000MHz |
| RELATIEVE VOCHTIGHEID | 5% ~ 95%, geen condensatie |
| In band fluctuatio | ≤3.0db |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentie | 1170-1280 MHz |
| Werkspanning | 24-36V |
| Maat | 170*94*26,5 mm |