| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentie | 1170-1280 MHz |
| Werkspanning | 24-36V |
| Maat | 170*94*26,5 mm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentie | 1550-1620 MHz |
| Werkspanning | 24-36V |
| Maat | 170*94*26,5 mm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentie | 2400-2500 MHz |
| Werkspanning | 24-36V |
| Maat | 170*94*26,5 mm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentie | 5725-5850MHz |
| Werkspanning | 24-36V |
| Maat | 170*94*26,5 mm |
| Modules per eenheid | 15 |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, DC28V |
| Gewicht | 75 kg |
| Externe antenneafmetingen | 640×540×550mm (L×H×B) |
| Vochtigheidsbereik | 5%-95% |
| Voeding | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 1015W |
| Gewicht | 65KG |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Gewicht | 500g |
| Maat | 117.1*25,6*16 mm |
| Spanning - levering | 24-30V |
| Voeding | AC110-240V |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 1000W |
| Gewicht | 65KG |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Werktemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Frequentiebereik | 200-300 MHz |
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Werkspanning | 30V |
| Specificatie | 37.3*112*19,5 mm |
| Werktijd | 50 minuten |
|---|---|
| Gewicht | 10,8 kg |
| Afmetingen | 200 x 135 x 50 mm (alleen hoofdeenheid, exclusief antennes) |
| Garantie | 1 jaar |
| Voeding | AC100-240V |