| Total Output Power | 13 Watt |
|---|---|
| Power Supply | AC110-240V, DC 12V |
| Weight | 2.5kg |
| Size | 278*137*42mm |
| Running Temperature | -10°C To +55°C |
| Weight | 1 KG Gross |
|---|---|
| Operating Temperature | -10 To +55°C |
| Jamming Range | 1-20m Radius (dependent On Local Signal Intensity) |
| Charging | 4 Hours Full Charge, 1-2 Hours Working Time |
| Dimensions | 132x80x40mm (excluding Antennas) |
| Build-in Battery | 27/28V DC,220V,28V |
|---|---|
| Jamming Radius | 2-3km |
| Output Power | 78W |
| Size | 346×216×100mm |
| Humidity | 30%-95% |
| Battery Capacity | 24V10A/H |
|---|---|
| Total Output Power | 135W |
| Battery Working Time | 40 Minutes |
| Jamming Distance | 2.5-3km (Mavica2) |
| Weight | 4.35kg |
| Charging Method | 29.4V Charging Adapter |
|---|---|
| Total Output Power | 135W |
| Jamming Distance | 2.5-3km (Mavic 2) |
| Battery Working Time | 40 Minutes |
| Weight | 4.35kg |
| Built-in Battery | 24V10A (provides 2 Hours Continuous Operation) |
|---|---|
| Jamming Radius | >1500 Meters (up To 2000m For Standard UAVs) |
| Dimensions (L×W×H) | 785×268×91mm (excluding Antennas) |
| Weight | 6kg |
| Application | Airport,Lab Testing / Signal Jammer,Signal Jammer,conference,Control Drone By GPS/GALILEO/GLONASS |
| Dimensions | 740×510×350mm (excluding Antenna) |
|---|---|
| Power Supply | AC Adapter 50 To 60Hz (110 Or 240V AC-27V DC) |
| Net Weight | 70kg |
| Total Power | 350W |
| Shielding Radius | 300-1000 Meters At -75dBm |
| Battery | 27V 56Ah |
|---|---|
| Dimensions | 630×500×350mm (excluding Antenna) |
| Power Supply | AC Adapter 50 To 60Hz, (AC110 Or 240V-DC27V) |
| Net Weight | 50kg |
| Total Power | 400W |
| Dimensions | 740×510×350mm (excluding Antenna) |
|---|---|
| Net Weight | 70kg |
| Working Temperature | -30 To 60°C |
| Shielding Radius | 300-1000 Meters At -75dBm |
| Warranty | One Year From Delivery Date |
| Operating Temperature | -20ºC To +55ºC |
|---|---|
| Power Consumption | 240W |
| Unit Weight | 4.3kg (Packing Weight: 11kg) |
| Dimensions | 680 × 300 × 70mm |
| Antenna | 10dBi Gain Panel Antenna |