| Totaal uitgangsvermogen | 13 Watt |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, DC 12V |
| Gewicht | 2,5 kg |
| Maat | 278*137*42mm |
| Lopende Temperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Gewicht | 1KG bruto |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -10 tot +55°C |
| Jamming Range | 1-20m straal (afhankelijk van lokale signaalintensiteit) |
| Opladen | 4 uur volledig opladen, 1-2 uur werktijd |
| Afmetingen | 132x80x40mm (exclusief antennes) |
| Ingebouwde batterij | 27/28 V gelijkstroom, 220 V, 28 V |
|---|---|
| Jamming straal | 23km |
| Uitgangsvermogen | 78W |
| Maat | 346×216×100mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Batterijcapaciteit | 24V10A/H |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 135W |
| Werktijd van de batterij | 40 minuten |
| Jamming-afstand | 2,5-3 km (Mavica2) |
| Gewicht | 4,35 kg |
| Oplaadmethode | 29.4V oplaadadapter |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 135W |
| Jamming-afstand | 2,5-3 km (Mavic 2) |
| Werktijd van de batterij | 40 minuten |
| Gewicht | 4,35 kg |
| Ingebouwde batterij | 24V10A (zorgt voor 2 uur continu gebruik) |
|---|---|
| Jamming straal | >1500 meter (tot 2000 meter voor standaard UAV's) |
| Afmetingen (L × W × H) | 785×268×91mm (exclusief antennes) |
| Gewicht | 6KG |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
| Afmetingen | 740×510×350mm (exclusief antenne) |
|---|---|
| Voeding | Wisselstroomadapter 50 tot 60 Hz (110 of 240 V AC-27 V DC) |
| Netto gewicht | 70 kg |
| Totaal vermogen | 350W |
| Beveiligingsstraal | 300-1000 meter bij -75dBm |
| Batterij | 27V 56Ah |
|---|---|
| Afmetingen | 630×500×350mm (exclusief antenne) |
| Voeding | AC-adapter 50 tot 60 Hz, (AC110 of 240V-DC27V) |
| Netto gewicht | 50KG |
| Totaal vermogen | 400W |
| Afmetingen | 740×510×350mm (exclusief antenne) |
|---|---|
| Netto gewicht | 70 kg |
| Werktemperatuur | -30 tot 60 ° C |
| Beveiligingsstraal | 300-1000 meter bij -75dBm |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
|---|---|
| Stroomverbruik | 240W |
| Eenheidsgewicht | 4,3 kg (verpakkingsgewicht: 11 kg) |
| Afmetingen | 680 × 300 × 70 mm |
| Antenne | 10dBi versterkingspaneelantenne |