| Working Time | 50 Minutes |
|---|---|
| Weight | 1.8 Kg |
| Dimensions | 200 X 135 X 50mm (Main Unit Only, Excluding Antennas) |
| Warranty | 1 Year |
| Power Supply | AC100-240V |
| Net Weight | 1kg |
|---|---|
| Gain | 5-10dBi |
| Dimensions | 60 × 3.8 Cm (length × Width) |
| Type | Omni Directional Antenna |
| Package Size | 25 × 35 × 25 Cm |
| Power Supply | AC100-240V |
|---|---|
| Working Time | 50 Minutes |
| Weight | 1.8 Kg |
| Dimensions | 200 X 135 X 50mm (main Unit Only, Excluding Antennas) |
| Warranty | 1 Year |
| Output Power | 13W |
|---|---|
| Main Unit Weight | 6Kg |
| Dimensions | 125×30×12cm |
| Humidity Range | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +50°C |
| Battery | 27V 56Ah Built-in |
|---|---|
| Dimensions | 630×500×350mm (excluding Antennas) |
| Net Weight | 50kg |
| Gross Weight | 56kg (including Antennas) |
| Operating Temperature | -30°C To 60°C |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
|---|---|
| Power Consumption | 140W |
| Battery Runtime | 30 Minutes |
| Weight | 4.3kg (Product), 7kg (Packaged) |
| Power Supply | Internal Battery: 28V, 5A (1 Hour) Or External Battery |
| Power Supply | AC220V |
|---|---|
| Power Consumption | 180W |
| Dimensions | 300×200×150mm |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Humidity | 30%-95% |
| Total Output Power | 600Watt |
|---|---|
| Dimensions | 592×395×265mm |
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jamming Range | 50-600m Depending On Mobile Network Signal Density |
| Name | Portable Mobile Signal Jammer |
|---|---|
| Total Power | 10W |
| Dimensions | 178*77*36.5mm (excluding Antenna) |
| Net Weight | 0.8kg |
| Warranty | 1 Year From Delivery Date |
| Warranty | One Year From Delivery Date |
|---|---|
| Shielding Radius | 2-30 Meters (depending On Signal Strength) |
| Total Power | 24W |
| Packing Size | 330×250×80mm |
| Power Supply | Adapter 50-60Hz AC (110-240V AC/12V DC) |