| Total Output Power | 220 W |
|---|---|
| Body Size | Body 45*35*25 CM (antenna 6*2 CM) |
| Body Weight | 25.0 Kg |
| Working Temperature | -20℃~75℃ |
| Working Humidity | 35~95% |
| Package Size | 480*115*100mm |
|---|---|
| Net Weight | 1.5kg |
| Total Power | 20W |
| Power Supply | AC Adapter 50 To 60Hz (AC110 Or 240V-DC24V) |
| Built-in Battery | 24V4Ah |
| Battery | Internal Li-Ion 24AH |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To +65°C |
| Relative Humidity | 5%-95% Non-condensing |
| Operational Power | 90-260 VAC / 24V DC Internal Power Supply |
| Resistance Rating | IP52 |
| Dimension | 362.8×310×130mm (excluding Antennas) |
|---|---|
| Total Power Consumption | 200W |
| Working Temperature | -40 To +55℃ |
| Air Pressure | 86~106kPa |
| Weight | Approximately 15kg |
| Battery Operating Time | 80 Minutes |
|---|---|
| Dimensions | 260 X 260 X 70 Mm (H × W × D) |
| Weight | 2.7 KG (approximately) |
| Operating Temperature | -20-60℃ |
| Jamming Range | Radius 200-600 Meters |
| Jamming Range | 1000-1500 Meters |
|---|---|
| Built-in Battery | 24V 5A |
| Operating Temperature | -22℃ To +70℃ |
| Output Power | 60 Watts |
| Power Supply | AC220V-DC24V |
| Working Temperature | -20ºC To +55ºC |
|---|---|
| Charging Time | 4 Hours |
| Weight | 4.3KG (Unit), 7KG (Packed) |
| Dimensions | 660×290×50mm |
| Antenna | 8dBi Directional Panel |
| Operating Temperature | -25°C To 50°C |
|---|---|
| Weight | Maximum 35kg |
| Jamming Distance | Minimum 1.5km |
| Battery | Built-in Lithium Battery, Operates For Over 1 Hour |
| Warranty | 1 Year |
| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Operating Temperature | -20ºC To +70ºC |
| Battery Runtime | 1.5 Hours (24V, 24A) |
| Main Unit Weight | 16.8Kg |
| Power Supply | AC90-260V, DC24-28V |
| Battery | 27V 56Ah |
|---|---|
| Dimensions | 630×500×350mm (excluding Antennas) |
| Net Weight | 50kg |
| Working Temperature | -30°C To 60°C |
| Total Power | 330W |