| Totaal uitgangsvermogen | 220 W |
|---|---|
| Lichaamsgrootte | Lichaam 45*35*25 CM (antenne 6*2 CM) |
| Lichaamsgewicht | 250,0 kg |
| Werktemperatuur | -20℃~75℃ |
| Werkvochtigheid | 35 tot 95% |
| Pakketgrootte | 480*115*100mm |
|---|---|
| Netto gewicht | 1,5 kg |
| Totaal vermogen | 20W |
| Voeding | Wisselstroomadapter 50 tot 60 Hz (AC110 of 240V-DC24V) |
| Ingebouwde batterij | 24V4Ah |
| Batterij | Interne Li-Ion 24AH |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +65°C |
| RELATIEVE VOCHTIGHEID | 5% -95% niet-condenserend |
| Operationeel vermogen | 90-260 VAC / 24V DC interne voeding |
| Vermogen | IP52 |
| Dimensie | 362,8×310×130mm (exclusief antennes) |
|---|---|
| Totaal stroomverbruik | 200W |
| Werktemperatuur | -40 tot +55 ℃ |
| Luchtdruk | 86~106kpa |
| Gewicht | Ongeveer 15 kg |
| Batterijduur | 80 minuten |
|---|---|
| Afmetingen | 260 x 260 x 70 mm (H × B × D) |
| Gewicht | 2,7 KG (ongeveer) |
| Bedrijfstemperatuur | -20-60 ℃ |
| Jamming Range | Straal 200-600 meter |
| Jamming Range | 1000-1500 meters |
|---|---|
| Ingebouwde batterij | 24V 5A |
| Bedrijfstemperatuur | -22℃ tot +70℃ |
| Uitgangsvermogen | 60 watt |
| Voeding | AC220V-DC24V |
| Werktemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
|---|---|
| Oplaadtijd | 4 uur |
| Gewicht | 4,3 kg (eenheid), 7 kg (verpakt) |
| Afmetingen | 660×290×50mm |
| Antenne | 8dBi directioneel paneel |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C tot 50°C |
|---|---|
| Gewicht | Maximaal 35 kg |
| Jamming-afstand | Minimaal 1,5 km |
| Batterij | Ingebouwde lithiumbatterij, werkt ruim 1 uur |
| Garantie | 1 jaar |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20ºC aan +70ºC |
| Batterijduur | 1,5 uur (24V, 24A) |
| Gewicht van de hoofdeenheid | 16.8kg |
| Voeding | AC90-260V, DC24-28V |
| Batterij | 27V 56Ah |
|---|---|
| Afmetingen | 630×500×350mm (exclusief antennes) |
| Netto gewicht | 50KG |
| Werktemperatuur | -30 ° C tot 60 ° C |
| Totaal vermogen | 330 W |