| Naam | draagbare signaalstoorzender |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Afmetingen | 145 x 80 x 45 mm |
| Gewicht | 1,0 kg |
| Werktijd | 3,0+ uur met Ni-MH-batterij 8000mAh |
| Naam | Antihommelmodule |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Werkfrequentie | 720-1020MHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Voeding | 50 tot 60 Hz, wisselstroom 100 tot 240 V |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 2,5 Watt |
| Gewicht | 850 g |
| Afmetingen | 78x34x138mm (exclusief antennes) |
| Werktijd | 1-2 uur |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzame drone-detector |
| Detectieradius | 0~5km+ (Er bestaan verschillende vanwege verschillende omgevingen en |
| Productnaam | FPV-drone detector |
| Frequentie aanpassing | 30 MHz ~ 6 GHz |
| Afmetingen (L × W × H) | 320×120×430 mm |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Aantal Antennes | 6 |
| Jamming Range | 20-120 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Garantie | Eén jaar na levering |
|---|---|
| Voeding | 50 aan 60Hz, 100 aan 240V AC, met AC adapter |
| Type | stoorzenderapparatuur, draagbaar, behuizing, drone met één sleutel terug naar de grond of startpunt, |
| Kleur | Zwart, standaard zwart |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Gewicht | 1,5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 160 x 105 x 50 mm (alleen hoofdeenheid, exclusief antennes) |
| Voeding | AC100-240V of 12V-Autolader |
| Werktijd | 4,0 uur met Ni-Mh-batterij 12000mAh |
| Garantie | 1 jaar |
| Voeding | adapter 50 tot 60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
|---|---|
| Afmetingen | 238*134*57mm (exclusief antenne) |
| Bruto gewicht | 1,0 kg |
| Beveiligingsstraal | 30-100 meter bij -75 dBm (varieert afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Ingebouwde batterij | 7.4V/8000mAh |
| Werktijd van de batterij | 45-70 minuten |
|---|---|
| Stroomverbruik | 192W |
| Gewicht | 4,3 kg (apparaat), 11 kg (verpakt) |
| Maat | 700*680*30mm |
| Werktemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Maat | 363*137*42mm |
|---|---|
| Stroomverbruik | 75watt |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Bedrijfstijd | 24 uur continu |