| Frequency Range | 1420-1470MHz |
|---|---|
| Operating Voltage | 12-20V |
| Input Trigger Power | Min: 3dBm Max: 27dBm |
| Current Supply | 1.8A@Pout 35dBm 12V |
| Shell Size | 117*58*16(mm) |
| Frequency Range | 1420-1470MHz |
|---|---|
| Operating Voltage | 12-20V |
| Maximum Output Power (P1dB) | 43dBm (20W) |
| Current Supply | 1.8A@Pout 35dBm 12V |
| Operating Temperature | -30°C To +70°C |
| Total Output Power | 200W |
|---|---|
| Interference Range | 1500-3000 Meters |
| Power Supply | AC100-240V / DC24V |
| Charging Time | 3-4 Hours |
| Built-in Battery | 24V 40A |
| Built-in Battery | 24V, 12A |
|---|---|
| Signal Source | VCO Technology |
| Jamming Radius | 500-800 Meters |
| Antennas | Directional Antennas |
| Output Power | 75W |
| Output Power | Total 385W |
|---|---|
| Power Supply | AC 110V Or 220V To DC 27V |
| Working Time | Continuous Non-stop Operation |
| Cooling System | High Efficiency Aluminum Alloy Radiator + 4 Cooling Fans |
| Jam Radius | 800-1500 Meters |
| Battery | Internal Li-Ion 24AH |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To +65°C |
| Relative Humidity | 5%-95% Non-condensing |
| Operational Power | 90-260 VAC / 24V DC Internal Power Supply |
| Resistance Rating | IP52 |
| Detection Success Rate | ≥95% |
|---|---|
| Detection Range | 500-3000m |
| Detection Frequency Band | 900MHz, 1.4GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Simultaneous Targets | ≥10 Sorties |
| Response Time | ≤6s |
| Jamming Range | 1000-1500 Meters |
|---|---|
| Built-in Battery | 24V 5A |
| Operating Temperature | -22℃ To +70℃ |
| Output Power | 60 Watts |
| Power Supply | AC220V-DC24V |
| Operating Temperature | -20ºC To +55ºC |
|---|---|
| Weight | 4.3KG (Device), 7KG (Packed) |
| Dimensions | 660*290*50mm |
| Battery Runtime | 40-50 Minutes |
| Total Output Power | 100W |
| Working Temperature | -20ºC To +55ºC |
|---|---|
| Charging Time | 4 Hours |
| Weight | 4.3KG (Unit), 7KG (Packed) |
| Dimensions | 660×290×50mm |
| Antenna | 8dBi Directional Panel |