| Frequentiebereik | 1420-1470 MHz |
|---|---|
| Bedrijfsspanning | 12-20V |
| Input triggervermogen | Min: 3 dBm Max: 27 dBm |
| Huidige levering | 1,8A@Puit 35dBm 12V |
| Shell-grootte | 117*58*16 (mm) |
| Frequentiebereik | 1420-1470 MHz |
|---|---|
| Bedrijfsspanning | 12-20V |
| Maximaal uitgangsvermogen (P1dB) | 43dBm (20W) |
| Huidige levering | 1,8A@Puit 35dBm 12V |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C tot +70°C |
| Totaal uitgangsvermogen | 200W |
|---|---|
| Interferentiewaaier | 1500-3000 meter |
| Voeding | AC100-240V / DC24V |
| Oplaadtijd | 3-4 uur |
| Ingebouwde batterij | 24V 40A |
| Ingebouwde batterij | 24V, 12A |
|---|---|
| Signaalbron | VCO-technologie |
| Jamming straal | 500-800 meter |
| Antennes | richtantennes |
| Uitgangsvermogen | 75W |
| Uitgangsvermogen | Totaal 385W |
|---|---|
| Voeding | AC 110V of 220V naar DC 27V |
| Werktijd | Continue non-stop werking |
| Koelsysteem | Hoogefficiënte radiator van aluminiumlegering + 4 koelventilatoren |
| Jamstraal | 800-1500 meter |
| Batterij | Interne Li-Ion 24AH |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +65°C |
| RELATIEVE VOCHTIGHEID | 5% -95% niet-condenserend |
| Operationeel vermogen | 90-260 VAC / 24V DC interne voeding |
| Vermogen | IP52 |
| Succespercentage bij opsporing | ≥95% |
|---|---|
| Detectiebereik | 500-3000m |
| Detectiefrequentieband | 900 MHz, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Gelijktijdige doelen | ≥10 sorties |
| Reactietijd | ≤6s |
| Jamming Range | 1000-1500 meters |
|---|---|
| Ingebouwde batterij | 24V 5A |
| Bedrijfstemperatuur | -22℃ tot +70℃ |
| Uitgangsvermogen | 60 watt |
| Voeding | AC220V-DC24V |
| Werktemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
|---|---|
| Oplaadtijd | 4 uur |
| Gewicht | 4,3 kg (eenheid), 7 kg (verpakt) |
| Afmetingen | 660×290×50mm |
| Antenne | 8dBi directioneel paneel |
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
|---|---|
| Gewicht | 4,3 kg (apparaat), 7 kg (verpakt) |
| Afmetingen | 660*290*50mm |
| Batterijduur | 40-50 minuten |
| Totaal uitgangsvermogen | 100W |