| Total Power | 550W |
|---|---|
| Power Supply | AC220V |
| Interference Range | 1000-2000m |
| Weight | 38kg |
| Antennas | 8 Omnidirectional Antennas |
| Jamming Frequency Range | 2.4 GHz, 5.8 GHz, GNSS Bands |
|---|---|
| Effective Range | Up To 2 Kilometers (depending On Model) |
| Power Supply | AC/DC With Battery Backup Options |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Compliance | Meets International Regulatory Standards |
| Name | Portable Mobile Signal Jammer |
|---|---|
| Total Power | 10W |
| Dimensions | 178*77*36.5mm (excluding Antenna) |
| Net Weight | 0.8kg |
| Warranty | 1 Year From Delivery Date |
| Battery Runtime | 60 Minutes |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Power Consumption | 350W |
| Weight | 45kg,10.5KG,> 50kg,<4KG,17kg |
| Dimensions | 490×340×90mm |
| Total Output Power | 125W |
|---|---|
| Battery Runtime | 60 Minutes |
| Operating Temperature | -20ºC To +55ºC |
| Weight | 4.9KG, Packing Weight: 6.5KG |
| Dimensions | 490×340×90mm |
| Total Output Power | 13 Watt |
|---|---|
| Power Supply | AC110-240V, DC 12V, 6A |
| Power Consumption | 60 Watt |
| Humidity | 5% - 95% |
| Jamming Range | 5 - 50 Meters |
| Coverage Area | 800-1500 Sqm |
|---|---|
| Transmission Rate | 75MHz |
| Gain | 75.0dB |
| Output Power | 23dBm |
| Weight | 3.5KG |
| Network Compatibility | 2G, 3G, 4G |
|---|---|
| Coverage Area | 500-1000 Sqm |
| Transmission Rate | 75MHz |
| Gain | 70dB |
| Weight | 3.5KG |
| Battery | 27V 56Ah Built-in |
|---|---|
| Dimensions | 630×500×350mm (excluding Antennas) |
| Net Weight | 50kg |
| Gross Weight | 56kg (including Antennas) |
| Operating Temperature | -30°C To 60°C |
| Name | Drone Anti Jammer Device |
|---|---|
| Frequency Range | 2400-2500MHz | 5150-5350MHz/5725-5850MHz |
| Max Output Power | 43dBm(20W) | 43dBm(20W) |
| Input Trigger Power | Min:3dBm Max:23dBm | Min:3dBm Max:23dBm |
| Charging Voltage | 16.8V/3A |