| Power Supply | AC220V |
|---|---|
| Dimensions | 300×200×150mm |
| Humidity | 30%-95% |
| Output Power | 65W |
| Operating Temperature | -20 To +55°C |
| Name | Backpack Jammer |
|---|---|
| Power Supply | AC110-220V |
| Shielding Area | 30-500M (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Power Consumption | 200W |
| Weight | 12Kg |
| Power Supply | AC110-240V |
|---|---|
| Jamming Radius | 50-800M (depending On Environment Signal Strength) |
| Weight | 75Kg |
| Humidity | 5%-95% |
| Working Temperature | -20°C To +55°C |
| Name | Digital Phased Array Radar |
|---|---|
| Application | Safety Protection, Anti-drone |
| Feature | Durable |
| Type | Signal Detector, Security Protection Products |
| Security And Protection | Ground Security |
| Operating Hours | Unlimited |
|---|---|
| Modules Per Unit | 15 |
| Power Supply | AC110-240V, 24V DC |
| Output Power | 1135 Watts |
| Wired Remote Control | ON/OFF Switch |