| Totaal vermogen | 550W |
|---|---|
| Voeding | AC220V |
| Interferentiewaaier | 10002000m |
| Gewicht | 38kg |
| Antennes | 8 omnidirectionele antennes |
| Storing frequentiebereik | 2,4 GHz, 5,8 GHz, GNSS-banden |
|---|---|
| Effectief bereik | Tot 2 kilometer (afhankelijk van model) |
| Voeding | AC/DC met batterijback-upopties |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Naleving | Voldoet aan internationale wettelijke normen |
| Naam | Draagbare Mobiele signaalstoorzender |
|---|---|
| Totaal vermogen | 10W |
| Afmetingen | 178*77*36.5mm (exclusief antenne) |
| Netto gewicht | 0,8 kg |
| Garantie | 1 jaar na levering |
| Batterijduur | 60 minuten |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Stroomverbruik | 350W |
| Gewicht | 45 kg, 10,5 kg,> 50 kg, <4 kg, 17 kg |
| Afmetingen | 490×340×90mm |
| Totaal uitgangsvermogen | 125W |
|---|---|
| Batterijduur | 60 minuten |
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Gewicht | 4,9 kg, verpakkingsgewicht: 6,5 kg |
| Afmetingen | 490×340×90mm |
| Totaal uitgangsvermogen | 13 Watt |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, DC 12V, 6A |
| Stroomverbruik | 60 watts |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Jamming Range | 5 - 50 meter |
| Dekkingsgebied | 800-1500 m² |
|---|---|
| transmissiesnelheid | 75MHz |
| Verdienen | 75,0 dB |
| Uitgangsvermogen | 23DBM |
| Gewicht | 3,5 kg |
| Netwerkverenigbaarheid | 2G, 3G, 4G. |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 500-1000 m² |
| transmissiesnelheid | 75MHz |
| Verdienen | 70db |
| Gewicht | 3,5 kg |
| Batterij | 27V 56Ah ingebouwd |
|---|---|
| Afmetingen | 630×500×350mm (exclusief antennes) |
| Netto gewicht | 50KG |
| Bruto gewicht | 56kg (inclusief antennes) |
| Bedrijfstemperatuur | -30 ° C tot 60 ° C |
| Naam | Drone-antistoorzenderapparaat |
|---|---|
| Frequentiebereik | 2400-2500 MHz | 5150-5350 MHz/5725-5850 MHz |
| Maximaal uitgangsvermogen | 43dBm(20W) | 43dBm(20W) |
| Input triggervermogen | Min:3dBm Max:23dBm | Min: 3 dBm Max: 23 dBm |
| Laadspanning | 16,8V/3A |