| Jamming Radius | 2-3 Kilometers |
|---|---|
| Power Consumption | 300W |
| Main Unit Weight | 22Kg |
| Dimensions | 446×316×150mm |
| Humidity Range | 30%-95% |
| Power Supply | Internal Battery: 24V, 3500mAh; Or External Battery |
|---|---|
| Battery Life | 45-70 Minutes |
| Power Consumption | 55W |
| Panel Antenna | 10dBi Gain |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Application | Airport,Lab Testing / Signal Jammer,Signal Jammer,conference,Control Drone By GPS/GALILEO/GLONASS |
|---|---|
| Output Power | 50W Per Band,50W-100W (47-50dBm),100W (50dBm),100Watts,50w(47dBm) |
| Voltage | 27/28V DC,220V,28V |
| Size | Middle Size,320*200*460mm,76*20*26cm,37.5*29*10cm |
| Control Distance | 1000 Meters,>500m |
| Working Temperature | -20ºC To +55ºC |
|---|---|
| Power Consumption | 240W |
| Size | 277×80×51mm |
| Panel Antenna | 10dBi Gain |
| Battery Working Time | 45 Minutes |
| Power Supply | AC220V Or 110V |
|---|---|
| Total Output Power | 400 Watt |
| Weight | 28 Kg |
| Dimensions | 592 * 395 * 265 Mm |
| Jamming Range | 50-600 Meters (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Weight | 1 KG Gross |
|---|---|
| Operating Temperature | -10 To +55°C |
| Jamming Range | 1-20m Radius (dependent On Local Signal Intensity) |
| Charging | 4 Hours Full Charge, 1-2 Hours Working Time |
| Dimensions | 132x80x40mm (excluding Antennas) |
| Size | 746mmLx288mmHx79mmW,Custom Size,19.8*10.8cm,37.5*29*10cm,320mm X 180mm X 100mm |
|---|---|
| Application | Public Safety,For Pregnant . Anti-Tracking Anti-Spying Anti-Radiation,Control Drone By GPS/GALILEO/GLONASS |
| Weight | 10.5KG,12kg,10.92kg(24.07lbs),45kg |
| Condition | New |
| Warranty | 12 Months,1 Year |
| Total Output Power | 13 Watt |
|---|---|
| Power Supply | AC110-240V, DC 12V |
| Weight | 2.5kg |
| Size | 278*137*42mm |
| Running Temperature | -10°C To +55°C |
| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jammer Module Number | 6 |
| Power Consumption | 1800Watt |
| Power Supply | AC220V, DC 28V |
| Built-in Battery | 24V, 12A |
|---|---|
| Jamming Radius | 800 - 1000m |
| Output Power | 75W |
| Power Consumption | 220W |
| Humidity Range | 30% - 95% |