| Working Temperature | -30°C To 60°C |
|---|---|
| Total Power | 330W |
| Package Size | 800×700×600mm |
| Power Supply | AC Adapter 50 To 60Hz (AC110 Or 240V-DC27V) |
| Net Weight | 50kg |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Weight | 22Kg |
| Power Supply | AC110 Or 220-240V / DC 27V |
| Jamming Range | Radius 100-300 Meters (-75dBm @ Omnidirectional Antennas) |
| Dimensions | 520 X 340 X 200mm |
| Power Consumption | 75Watt |
|---|---|
| Running Temperature | -10°C To +55°C |
| Humidity | 5% - 95% |
| Size | 363*137*42mm |
| Weight | 3kg |
| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Size (L×W×H) | 580×280×410 Mm |
| Running Temperature | -20°C To +55°C |
| Weight | 30 Kg |
| Power Supply | AC220V, DC24V |
| Net Weight | 1.0 Kg |
|---|---|
| Operating Temperature | -10°C To +55°C |
| Dimensions | 87 X 40 X 143 Mm (excluding Antennas) |
| Power Supply | AC 100-240V, 50-60Hz With DC12V Adapter |
| Battery Performance | 4-hour Charge Time, 1-2 Hours Operating Time |
| Dimensions | 580×280×410mm |
|---|---|
| Operating Humidity | 30%-95% |
| Jammer Modules | 6 |
| Optional External Battery | 24V DC |
| Jamming Range | 50-500m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Power Supply | AC220V, DC 28V |
|---|---|
| Weight | 30kg |
| Dimensions | 520 × 300 × 190mm |
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Weight | 35Kg |
|---|---|
| Dimensions | 580 × 280 × 410mm |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| External Battery (Optional) | 24V DC |
| Jamming Range | 50-500m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Dimensions (L×W×H) | 320×120×430 Mm |
|---|---|
| Humidity Range | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Number Of Antennas | 6 |
| Jamming Range | 20-120 Meters (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Output Power | 13W |
|---|---|
| Main Unit Weight | 6Kg |
| Dimensions | 125×30×12cm |
| Humidity Range | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +50°C |