| Output Power | >20W |
|---|---|
| Main Unit Weight | 1.1Kg |
| Size | 500×42×100mm |
| Humidity | 5%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +50°C |
| Color | Black |
|---|---|
| Battery Life | 45-70 Minutes |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Dimensions | 277 × 80 × 51mm |
| Weight | 2KG (Device), 3.6KG (Packed) |
| Operating Temperature | -20°C To +70°C |
|---|---|
| Power Supply | 220V 50Hz |
| Maximum Altitude | ≤ 2,500 M |
| Protection Rating | IP66 |
| Weight | 150 Kg (including Cloud Platform And Jammer) |
| Battery Working Time | 45-70 Minutes |
|---|---|
| Power Consumption | 192W |
| Weight | 4.3KG (Device), 11KG (Packed) |
| Size | 700*680*30mm |
| Working Temperature | -20°C To +55°C |
| Net Weight | 16kg |
|---|---|
| Total Power | 75W |
| Working Temperature | -30°C To 60°C |
| Package Size | 550 X 450 X 300mm |
| Shielding Radius | 20-500 Meters At -75dBm |
| Power Supply | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Jamming Radius | 50-800M (depending On Environment Signal Strength) |
| Weight | 65Kg |
| External Panel Antennas Size | 640*540*550mm (L*H*W) |
| Working Temperature | -20°C To +55°C |
| Working Time | 50 Minutes |
|---|---|
| Weight | 1.8 Kg |
| Dimensions | 200 X 135 X 50mm (Main Unit Only, Excluding Antennas) |
| Warranty | 1 Year |
| Power Supply | AC100-240V |
| Power Consumption | 350W |
|---|---|
| Dimensions | 490×340×90mm |
| Battery Working Time | 60 Minutes |
| Total Output Power | 125W |
| Directional Panel Antenna Gain | 5.8G>12dBi, 2.4G>10dBi, 1.5G>8dBi, 900M>5dBi, 433M>3dBi |
| Power Consumption | 1000W |
|---|---|
| Power Supply | AC220V, DC24-28V |
| Main Engine Weight | 45Kg |
| Protection Level | IP40 |
| Supply Voltage Range | 9-36V |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
|---|---|
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
| Detection Range | 1-3km |
| Specification | Prison Jammer |
| Origin | China |