| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
|---|---|
| Detection Range | 1-3km |
| Origin | China |
| Specification | Prison Jammer |
| Outdoor Using | Anti Uav System / Counter Drone /Drone Jammer |
| Main Unit Weight | 16.8Kg |
|---|---|
| Size | 350×190×490mm |
| Humidity | 30%-95% |
| Battery Runtime | 1.5 Hours (24V, 24A) |
| Power Supply | AC90-260V, DC24-28V |
| Total Output Power | 145W |
|---|---|
| Working Temperature | -20ºC To +55ºC |
| Power Consumption | 140W |
| Directional Panel Antenna | 8dBi |
| Power Supply | Internal Battery: 28V, 5A (1 Hour); External Battery Compatible |
| Detection Range | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Main Highlights | Jammer |
| Application | Security Equipment |
| Function | Drone Jammer |
| Trademark | OEM Available |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
|---|---|
| Detection Range | 1-3km |
| Specification | Prison Jammer |
| Origin | China |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Detection Range | 1-3km |
|---|---|
| Origin | China |
| Specification | Prison Jammer |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Outdoor Using | Anti Uav System / Counter Drone /Drone Jammer |
| Detection Frequency | 20MHz-6GHz |
|---|---|
| Detection Range | >500m-5km |
| Detection Angle | 360° |
| Positioning Accuracy | ≤20m (TDOA), ≤5m (resolution) |
| Decoy Signal Types | GPS, GLONASS, GALILEO, BD |
| Battery Working Time | 60 Minutes |
|---|---|
| Working Temperature | -20ºC To +55ºC |
| Power Consumption | 140W |
| Weight | 4.3 KG (Unit) 7 KG (Packed) |
| Size | 660 × 290 × 50 Mm |
| Dimensions | 513 × 462 × 233 Mm |
|---|---|
| Weight | 29.9 Kg |
| Humidity | 5% - 95% |
| Block Range | 100-500m (dependent On Local Environment) |
| Energy Consumption | 1180W |
| Power Supply | AC110-240V |
|---|---|
| Jamming Radius | 50-800M (depending On Environment Signal Strength) |
| Weight | 75Kg |
| Humidity | 5%-95% |
| Working Temperature | -20°C To +55°C |