| Total Output Power | 220 W |
|---|---|
| Body Size | Body 45*35*25 CM (antenna 6*2 CM) |
| Body Weight | 25.0 Kg |
| Working Temperature | -20℃~75℃ |
| Working Humidity | 35~95% |
| Total Output Power | 90Watt |
|---|---|
| Weight | 15Kg |
| Dimensions | 320×120×430mm (length × Width × Height) |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jamming Range | 50-200m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Total Output Power | 600Watt |
|---|---|
| Weight | 35Kg |
| Dimensions | 580×280×410mm |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jamming Range | 50-500m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Weight | 55 Kg |
|---|---|
| Humidity | 30%-95% |
| Number Of Antennas | 8 |
| Jamming Range | 500-1100 Meters (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Antenna Type | High Gain Omni-directional Antennas |
| Weight | 15 Kg |
|---|---|
| Size (L×W×H) | 320×120×430 Mm |
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jamming Range | 20-120 Meters (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Power Supply | AC220V Or 110V |
|---|---|
| Power Consumption | 1000Watt |
| Weight | 65Kg |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jamming Range | 100-600m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Power Supply | 50 To 60Hz, AC 100 To 240V |
|---|---|
| Adapter | AC Adapter (DC12-24V) |
| Battery | Built-in 4300mAh |
| Total Output Power | 6.5Watt |
| Jamming Range | 10-30M |
| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Dimensions | 580×280×410mm |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Weight | 35Kg |
| Total Output Power | 300 Watt |
| Total Output Power | 300 Watt |
|---|---|
| Weight | 25 Kg |
| Dimensions | 510 × 430 × 350 Mm |
| Humidity Range | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Name | Convoy Bomb Jammer |
|---|---|
| Output Power | 1300 Watts |
| Signal Source | DDS |
| Power Supply | AC110-240V, 24V Or 48V DC |
| Modules Per Unit | 13 |