| Dimensions | 400 X 290 X 135 Mm (excluding Antenna) |
|---|---|
| Net Weight | 16kg |
| Working Temperature | -30°C To 60°C |
| Shielding Radius | 20-500 Meters At -75dBm |
| Warranty | One Year From Delivery Date |
| Dimensions | 740×510×350mm (excluding Antenna) |
|---|---|
| Power Supply | AC Adapter 50 To 60Hz (110 Or 240V AC-27V DC) |
| Net Weight | 70kg |
| Total Power | 350W |
| Shielding Radius | 300-1000 Meters At -75dBm |
| Min Detection Distance | ≤150m |
|---|---|
| Rated Power | 400W |
| Power Supply | AC200-AC240 |
| Working Temperature | -40℃ To +55℃ |
| Size | 820 X 925 X 360mm |
| Total Output Power | 80W |
|---|---|
| Dimensions | 45×30×25cm |
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jamming Range | 20-100 Meters (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jammer Module Number | 6 |
| Power Consumption | 1800Watt |
| Power Supply | AC220V, DC 28V |
| Name | GPS Signal Blockers |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Humidity | 30%-95% |
| Weight | 15 Kg |
| Jamming Range | 20-120 Meters (depending On Mobile Network Signal Density) |