| Toplam çıktı gücü | 220 W |
|---|---|
| Vücut büyüklüğü | Gövde 45*35*25 CM (anten 6*2 CM) |
| Vücut ağırlığı | 25,0 kilo |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~75°C |
| Çalışma nemi | 35~95% |
| Toplam çıktı gücü | 90watt |
|---|---|
| Ağırlık | 15kg |
| Boyutlar | 320×120×430 mm (uzunluk × genişlik × yükseklik) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | 50-200m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Toplam çıktı gücü | 600Watt |
|---|---|
| Ağırlık | 35kg |
| Boyutlar | 580×280×410mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | 50-500m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Ağırlık | 55 kg |
|---|---|
| Nem | %30 - %95 |
| Anten Sayısı | 8 |
| Sıkışma aralığı | 500-1100 metre (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Anten Tipi | Yüksek Kazançlı Çok Yönlü Antenler |
| Ağırlık | 15 kg |
|---|---|
| Boyut (U×G×Y) | 320×120×430mm |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | 20-120 metre (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Güç Kaynağı | AC220V veya 110V |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 1000 Watt |
| Ağırlık | 65kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | 100-600m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Güç Kaynağı | 50 - 60Hz, AC 100 - 240V |
|---|---|
| Adaptör | AC adaptörü (DC12-24V) |
| Pil | Dahili 4300mAh |
| Toplam çıktı gücü | 6,5 Watt |
| Sıkışma aralığı | 10-30m |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Boyutlar | 580×280×410mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Ağırlık | 35kg |
| Toplam çıktı gücü | 300 Vat |
| Toplam çıktı gücü | 300 Vat |
|---|---|
| Ağırlık | 25 kg |
| Boyutlar | 510 × 430 × 350 mm |
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| İsim | Konvoy Bomba Karıştırıcı |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1300 Watt |
| Sinyal Kaynağı | DDS |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, 24V veya 48V DC |
| Birim Başına Modüller | 13 |