| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 1W~1000W |
| Frequency | 20Mhz~20GHz |
| Working Voltage | 24-28V |
| Working Current | 3-4A |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 1W~1000W |
| Frequency | 20Mhz~20GHz |
| Working Voltage | 24-28V |
| Working Current | 3-4A |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 1W~1000W |
| Frequency | 20Mhz~20GHz |
| Working Voltage | 24-28V |
| Working Current | 3-4A |
| Name | RF Broadband Amplifier |
|---|---|
| Type | RF Module |
| Output Power | 1W~1000W |
| Frequency | 20Mhz~20GHz |
| Working Voltage | 24-28V |
| Name | Wide Band Amplifiers |
|---|---|
| Type | RF Module |
| Output Power | 1W~1000W |
| Frequency | 20Mhz~20GHz |
| Working Voltage | 24-28V |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Application | RF Power Amplifier |
| Product Size | 20X15X2 Cm |
| Net Weight | 0.9KG |
| Total Output Power | 1W~1000W |
| Power Supply | AC220V, DC24V |
|---|---|
| Weight | 15Kg |
| Humidity | 30%-95% |
| Jamming Range | 20-120m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Internal Battery | 24V DC, 2 Hours Runtime |
| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Antenna Type | High Gain Omni-directional Antennas |
| Dimensions | 580 × 280 × 410 Mm |
| Weight | 35 Kg |
| Name | Convoy Bomb Jammer |
|---|---|
| Power Supply | AC110-240V |
| Output Power | 915W |
| Weight | 75Kg |
| Humidity | 5%-95% |
| Dimensions (L×W×H) | 320×120×430 Mm |
|---|---|
| Humidity Range | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Number Of Antennas | 6 |
| Jamming Range | 20-120 Meters (depending On Mobile Network Signal Density) |