| Weight | 35Kg |
|---|---|
| Dimensions | 580 × 280 × 410mm |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| External Battery (Optional) | 24V DC |
| Jamming Range | 50-500m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Weight | 15Kg |
|---|---|
| Humidity | 30%-95% |
| Dimensions | 320×120×430mm (length × Width × Height) |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jamming Range | 20-120m (dependent On Mobile Network Signal Density) |
| Output Power | >20W |
|---|---|
| Main Unit Weight | 1.1Kg |
| Size | 500×42×100mm |
| Humidity | 5%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +50°C |
| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Total Output Power | 120 Watt |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Weight | 11 Kg |
| Dimensions | 45×30×15 Cm |
| Weight & Dimensions | 10Kg, 45×30×15cm (Packing: 55×34×21.5cm) |
|---|---|
| Jamming Source | Frequency Scan Technology |
| Jamming Range | 20-100 Meters (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Jumper | 7D-FB Superflexible Coaxial Cable |
| Power Consumption | 250Watt |
| Weight | 25 Kg |
|---|---|
| Dimensions | 510 × 430 × 350 Mm |
| Humidity Range | 30% - 95% |
| Total Output Power | 300 Watt |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Power Supply | 50-60Hz, AC 100-240V |
|---|---|
| Built-in Battery | 4300mAh |
| Working Time | 1.5 Hours |
| Effective Range | 10-30 Meters (depending On Signal Strength) |
| Weight | 950g |
| Name | Handheld Signal Jammer |
|---|---|
| Total Output Power | 40W |
| Battery | +24V/5AH LiFe PO4 |
| Working Time | 1.5 Hours |
| Inner Box Dimensions | 450×350×300mm |
| Power Supply | AC220V |
|---|---|
| Frequency Range | 20-6000MHz |
| Gross Weight | 45Kg |
| Operating Temperature | -20ºC To +65ºC |
| Jamming Range | 500-2000m (depending On Signal Network Conditions) |
| Humidity | Up To 80% |
|---|---|
| Frequency Range | 20-6000MHz |
| Gross Weight | 45Kg |
| Jamming Range | 500-2000m |
| Cooling System | 4 Cooling Fans |