| Boyutlar | 400 x 290 x 135 mm (anten hariç) |
|---|---|
| Net ağırlığı | 16kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 ° C ila 60 ° C |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 20-500 metre |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
| Boyutlar | 740×510×350mm (anten hariç) |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC adaptörü 50 ila 60Hz (110 veya 240V AC-27V DC) |
| Net ağırlığı | 70kg |
| Toplam Güç | 350W |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 300-1000 metre |
| Minimum Algılama Mesafesi | ≤150m |
|---|---|
| Nominal Güç | 400W |
| Güç Kaynağı | AC200-AC240 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ile +55°C arası |
| Boyut | 820x925x360 mm |
| Toplam çıktı gücü | 80W |
|---|---|
| Boyutlar | 45×30×25cm |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | 20-100 metre (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Karıştırıcı Modül Numarası | 6 |
| Güç Tüketimi | 1800Watt |
| Güç Kaynağı | AC220V, DC 28V |
| İsim | GPS Sinyal Engelleyiciler |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Nem | %30 - %95 |
| Ağırlık | 15 kg |
| Sıkışma aralığı | 20-120 metre (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |