| Power Supply | AC220V |
|---|---|
| Power Consumption | 180W |
| Dimensions | 300×200×150mm |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Humidity | 30%-95% |
| Relative Work Humidity | 80% |
|---|---|
| Power Supply | 150W |
| Working Time | 24 Hours Continuously |
| Jamming Range | 5-30 Meters |
| Working Temperature | -40 To 55℃ |
| Net Weight | 70kg |
|---|---|
| Working Temperature | -30 To 60°C |
| Total Power | 350W |
| Shielding Radius | 300-1000 Meters At -75dBm |
| Warranty | One Year From Delivery Date |
| Color | Black |
|---|---|
| Function | High Sensitive,security Alarm System,Releases EAS Hard Tag,anti Theft Hard Tag Remover EAS Detacher |
| Lock | 3-balls Lock Super/standard,Three Balls Clutch,Magnetic Locking,Supperlock,Standard/Super |
| Advantage | Best Quanlity And Factory Price |
| Weight | 12.5kg/carton,345g |
| Jamming Radius | 1000-3000 Meters |
|---|---|
| Output Power | Total 190W |
| Power Consumption | 380W |
| Waterproof Rating | IPX64 |
| Operating Temperature | -40℃ To 75℃ |
| Total Output Power | 200W |
|---|---|
| Power Supply | AC220V, DC 28V |
| Weight | 24Kg |
| Dimensions | 520 × 300 × 250mm |
| Humidity Range | 30%-95% |
| Weight | 950g |
|---|---|
| Dimensions | 90×38×156mm (excluding Antennas) |
| Jamming Range | 10-30 Meters (depending On Signal Strength) |
| Total Output Power | 6.5Watt |
| Working Time | 1.5 Hours |
| Output Power | 1135 Watts |
|---|---|
| Power Supply | AC 110-240V, 24V DC |
| Modules Per Unit | 15 |
| Operating Hours | Unlimited |
| Power Amplifier Protection | Full VSWR Protector |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
|---|---|
| Dimensions | 580×280×410mm |
| Weight | 45kg |
| Humidity | 30%-95% |
| Jamming Range | 50-300m (depending On Signal Density) |
| Dimensions | 740×510×350mm (excluding Antenna) |
|---|---|
| Net Weight | 70kg |
| Working Temperature | -30 To 60°C |
| Shielding Radius | 300-1000 Meters At -75dBm |
| Warranty | One Year From Delivery Date |