| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 50W |
| Frequency | 1170-1280Mhz |
| Working Voltage | DC 24-28V |
| Size | 125*60*20 Mm |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 100W |
| Frequency | 5150-5350 MHz |
| Working Voltage | 24-36V |
| Size | 117.1*25.6*16mm |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 150W-200w |
| Frequency | 1170-1280Mhz |
| Working Voltage | 24-36V |
| Size | 117.1*25.6*16mm |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 50W |
| Frequency | 860-930MHz |
| Working Voltage | 24-28V |
| Size | 117.1*25.6*16mm |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 50W |
| Working Frequency | 720-1020MHz |
| Working Voltage | 24-28V |
| Working Current | 3-4A |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 50W |
| Frequency | 720-1020 MHz |
| Dimension | 117*40*18 Mm |
| Weight | 230g |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 50W |
| Frequency | 720-1020 MHz |
| Dimension | 117*40*18 Mm |
| Weight | 230g |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
|---|---|
| Antenna Gain | 5dBi |
| Jamming Modules | 6 |
| Jamming Range | 5-50m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Jamming Source | Frequency Scan Technology |
| Power Input | AC 110-240V |
|---|---|
| Weight | 6.5Kg |
| Packing Size | 450×430×150mm |
| Antenna Gain | 5dBi |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Output Power | 1300 Watts |
|---|---|
| Signal Source | DDS |
| Power Supply | AC110-240V, 24V Or 48V DC |
| Remote Control | Wired ON/OFF Switch |
| Power Amplifier Protection | Full VSWR Protector |