| Total Output Power | 6.5 Watt |
|---|---|
| Weight | 950g |
| Dimensions | 90x38x156mm (excluding Antennas) |
| Operating Temperature | -10°C To +55°C |
| Jamming Range | 10-30M Depending On Signal Strength |
| Power Supply | AC220V Or 110V |
|---|---|
| Weight | 7Kg |
| Humidity | 30%-95% |
| Jamming Range | 10-60m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Dimensions | 400×288×155mm |
| Jam Radius | 20-60 Meters |
|---|---|
| Power Supply | AC110-240V To DC24V |
| Working Time | Not-stop Working |
| Product Size | 355×238×60mm (not Include Antenna) |
| Product Weight | Approx. 5.0kg |
| Power Supply | AC Adapter 50 To 60Hz |
|---|---|
| Total Power | 108W |
| Shielding Radius | 20-80 Meters At -75dBm |
| Warranty | One Year From Delivery Date |
| Jam Radius | 20-80 Meters |
| Application | Anti-drone |
|---|---|
| Feature | Durable |
| Output Power | 100 W |
| Frequency | 5700-5850 MHZ |
| Working Voltage | 8A~10A |
| Antenna | 380mm Long |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Dimensions | 330×238×60mm |
| Weight | 6.5Kg |
| Jamming Range | Radius 10-40 Meters (-75dBm@Omnidirectional Antennas) |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 30W |
| Frequency | 5.2Ghz 5.8Ghz 4.9Ghz |
| Working Voltage | 24-28V |
| Working Current | 3-4A |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 50W |
| Frequency | 2400-2500Mhz |
| Working Voltage | DC 24-32V |
| Size | 29.7*131*15.5mm |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Product Name | LDMOS LORA Module |
| Frequency | 720-1020mhz |
| Voltage | 28-32V |
| Power | 100W |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 30w |
| Frequency | 5725-5850mhz |
| Working Voltage | 24-36V |
| Size | 29.7*131*15.5mm |