| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Size (L×W×H) | 580×280×410 Mm |
| Running Temperature | -20°C To +55°C |
| Weight | 30 Kg |
| Power Supply | AC220V, DC24V |
| Power Supply | AC220V, Or 110V |
|---|---|
| Power Consumption | 200Watt |
| Weight | 7Kg |
| Size | 400×288×155mm |
| Humidity | 30%-95% |
| Dimensions | 580×280×410mm |
|---|---|
| Operating Humidity | 30%-95% |
| Jammer Modules | 6 |
| Optional External Battery | 24V DC |
| Jamming Range | 50-500m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Dimensions | 592×395×265mm |
|---|---|
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jamming Range | 50-300m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Number Of Antennas | 3 |
| Power Supply | 12V 1A,11V-36V/1.5A |
|---|---|
| Power Consumption | 1200W |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Humidity | 30%-95% |
| Dimensions | 592×395×265mm |
| Power Input | AC 110-240V |
|---|---|
| Power Supply | 165W |
| Weight | 6.5Kg |
| Product Size | 440×410×120mm |
| Humidity | ≤85%RH |
| Weight | 65Kg |
|---|---|
| Power Consumption | 3000W |
| Power Supply | AC110-240V |
| Jamming Radius | 50-800M (environment Dependent) |
| Antenna Size (L*H*W) | 640*540*550mm |
| Jammer Modules | 6 |
|---|---|
| Jumper | 1/2 Superflexible Coaxial Cable |
| Jamming Range | 50-300 Meters (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Weight & Dimensions | 25Kg, 510×430×350mm |
| Power Supply | AC220V, DC 28V |
| Total Output Power | 100 Watt |
|---|---|
| Weight | 10Kg |
| Dimensions | 350×270×130mm (L×W×H) |
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Power Supply | AC220V, DC 28V |
|---|---|
| Weight | 30kg |
| Dimensions | 520 × 300 × 190mm |
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |