| Output Power | 50W Per Band,50W-100W (47-50dBm),100W (50dBm),100Watts,50w(47dBm) |
|---|---|
| Weight | 45kg,10.5KG,> 50kg,<4KG,17kg |
| Power Source | Battery |
| Control Distance | 1000 Meters,>500m |
| Dimension | 210*110*25 (mm) |
| Output Channels | 4 Outputs |
|---|---|
| Block Frequency | 900-5850MHz |
| Jamming Range | 800m-1.2km |
| Power Supply | DC28V |
| Antenna Gain | 10dBi |
| Weight | 65Kg |
|---|---|
| Power Consumption | 3000W |
| Power Supply | AC110-240V |
| Jamming Radius | 50-800M (environment Dependent) |
| Antenna Size (L*H*W) | 640*540*550mm |
| Operating Hours | Unlimited |
|---|---|
| Modules Per Unit | 13 |
| Output Power | 630 Watts |
| Signal Source | DDS |
| Power Supply | AC110-240V, 24V Or 48V DC |
| Output Power | 1000 Watts |
|---|---|
| Power Supply | AC110-240V, 24V DC |
| Modules Per Unit | 15 |
| Remote Control | Wired ON/OFF Switch |
| Remote Monitoring | Adjusted Output Power By Wired Control Board |
| Humidity | Up To 80% |
|---|---|
| Frequency Range | 20-6000MHz |
| Gross Weight | 45Kg |
| Jamming Range | 500-2000m |
| Cooling System | 4 Cooling Fans |
| Total Output Power | 70W |
|---|---|
| Working Temperature | -20ºC To +55ºC |
| Power Consumption | 120W |
| Weight | 2.8KG (Product), 5KG (Packing) |
| Size | 660*290*50mm |
| Working Temperature | -20ºC To +55ºC |
|---|---|
| Power Consumption | 145W |
| Size | 277X80X51mm |
| Panel Antenna | 8dBi Gain |
| Battery Working Time | 30 Minutes |
| Total Output Power | 140W |
|---|---|
| Weight | 4.3KG (Unit), 11KG (Packed) |
| Size | 277 * 80 * 51mm |
| Working Temperature | -20°C To +55°C |
| Battery Working Time | 30 Minutes |
| Power Consumption | 145W |
|---|---|
| Size | 277 X 80 X 51mm |
| Panel Antenna | 8dBi Gain |
| Working Temperature | -20ºC To +55ºC |
| Battery Working Time | 30 Minutes |