| Radar Detection | 1km/3km/5km |
|---|---|
| Specification | 200kg |
| Origin | China |
| RF Jamming | Omnidirectional & Directional |
| Production Capacity | 100 Piece/Year |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 100W |
| Frequency | 1170-1280Mhz |
| Working Voltage | 24-36V |
| Size | 170*94*26.5mm |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 100W |
| Frequency | 1170-1280Mhz |
| Working Voltage | 24-36V |
| Size | 170*94*26.5mm |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 100W |
| Frequency | 1550-1620Mhz |
| Working Voltage | 24-36V |
| Size | 170*94*26.5mm |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 100W |
| Frequency | 2400-2500Mhz |
| Working Voltage | 24-36V |
| Size | 170*94*26.5mm |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 100W |
| Frequency | 5725-5850Mhz |
| Working Voltage | 24-36V |
| Size | 170*94*26.5mm |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 200W |
| Frequency | 2.4G 2400-2485MHz |
| Quality Warranty | 12 Months |
| Delivery Time | 5-8 days |
| Delivery Time | 5-8 days |
|---|---|
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 100 |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | UND |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 50W |
| Working Frequency | 720-1020MHz |
| Working Voltage | 24-28V |
| Working Current | 3-4A |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Application | RF Power Amplifier |
| Product Size | 100*58*13mm |
| Net Weight | 0.8KG |
| Total Output Power | 1W~1000W |