| Çıkış Gücü | Bant başına 50W,50W-100W (47-50dBm),100W (50dBm),100Watt,50w(47dBm) |
|---|---|
| Ağırlık | 45kg,10,5kg,> 50kg,<4KG,17kg |
| Güç Kaynağı | Pil |
| Kontrol mesafesi | 1000 metre,>500m |
| Boyut | 210*110*25 (mm) |
| çıkış kanalları | 4 Çıkış |
|---|---|
| Blok Frekansı | 900-5850MHz |
| Sıkışma aralığı | 800m-1.2km |
| Güç Kaynağı | DC28V |
| Anten kazancı | 10DBi |
| Ağırlık | 65kg |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 3000W |
| Güç Kaynağı | AC110-240V |
| sıkışma yarıçapı | 50-800M (ortama bağlı) |
| Anten Boyutu (L*H*W) | 640*540*550mm |
| Çalışma Saatleri | Sınırsız |
|---|---|
| Birim Başına Modüller | 13 |
| Çıkış Gücü | 630 Watt |
| Sinyal Kaynağı | DDS |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, 24V veya 48V DC |
| Çıkış Gücü | 1000 Watt |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V, 24V DC |
| Birim Başına Modüller | 15 |
| Uzaktan kumanda | Kablolu Açma/Kapama Anahtarı |
| Uzaktan İzleme | Çıkış gücü kablolu kontrol panosuyla ayarlandı |
| Nem | %80'e kadar |
|---|---|
| Frekans Aralığı | 20-6000 mhz |
| Brüt ağırlık | 45kg |
| Sıkışma aralığı | 500-2000m |
| Soğutma sistemi | 4 Soğutma Fanı |
| Toplam çıktı gücü | 70W |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |
| Güç Tüketimi | 120W |
| Ağırlık | 2,8KG (Ürün), 5KG (Ambalaj) |
| Boyut | 660*290*50mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 145W |
| Boyut | 277X80X51mm |
| Panel Anten | 8dBi Kazanç |
| Pil çalışma süresi | 30 dakika |
| Toplam çıktı gücü | 140W |
|---|---|
| Ağırlık | 4.3KG (Birim), 11KG (Paketlenmiş) |
| Boyut | 277*80*51mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Pil çalışma süresi | 30 dakika |
| Güç Tüketimi | 145W |
|---|---|
| Boyut | 277x80x51 mm |
| Panel Anten | 8dBi Kazanç |
| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |
| Pil çalışma süresi | 30 dakika |