| Uitgangsvermogen | 50 W per band, 50 W-100 W (47-50 dBm), 100 W (50 dBm), 100 Watt, 50 W (47 dBm) |
|---|---|
| Gewicht | 45 kg, 10,5 kg,> 50 kg, <4 kg, 17 kg |
| Stroombron | Batterij |
| Bedieningsafstand | 1000 meter,>500m |
| Dimensie | 210*110*25 (mm) |
| Uitvoerkanalen | 4 Outputs |
|---|---|
| Blokfrequentie | 900-5850 MHz |
| Jamming Range | 800m-1,2km |
| Voeding | DC28V |
| Antenne -winst | 10DBI |
| Gewicht | 65KG |
|---|---|
| Stroomverbruik | 3000W |
| Voeding | AC110-240V |
| Jamming straal | 50-800M (omgevingsafhankelijk) |
| Antennegrootte (L*H*W) | 640*540*550mm |
| Bedrijfsuren | Onbeperkt |
|---|---|
| Modules per eenheid | 13 |
| Uitgangsvermogen | 630 Watt |
| Signaalbron | DDS |
| Voeding | AC110-240V, 24V of 48V DC |
| Uitgangsvermogen | 1000 Watts |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, 24V gelijkstroom |
| Modules per eenheid | 15 |
| Afstandsbediening | Bedrade AAN/UIT-schakelaar |
| Bewaking op afstand | Aangepast uitgangsvermogen via bekabelde besturingskaart |
| Vochtigheid | Tot 80% |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20-6000mhz |
| Bruto gewicht | 45 kg |
| Jamming Range | 500-2000m |
| Koelsysteem | 4 koelventilatoren |
| Totaal uitgangsvermogen | 70W |
|---|---|
| Werktemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Stroomverbruik | 120W |
| Gewicht | 2,8 kg (product), 5 kg (verpakking) |
| Maat | 660*290*50mm |
| Werktemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
|---|---|
| Stroomverbruik | 145W |
| Maat | 277 x 80 x 51 mm |
| Panelentenne | 8 dBi winst |
| Werktijd van de batterij | 30 minuten |
| Totaal uitgangsvermogen | 140W |
|---|---|
| Gewicht | 4,3 kg (eenheid), 11 kg (verpakt) |
| Maat | 277*80*51mm |
| Werktemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Werktijd van de batterij | 30 minuten |
| Stroomverbruik | 145W |
|---|---|
| Maat | 277 x 80 x 51 mm |
| Panelentenne | 8 dBi winst |
| Werktemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Werktijd van de batterij | 30 minuten |