| Battery Working Time | 30 Minutes |
|---|---|
| Working Temperature | -20ºC To +55ºC |
| Power Consumption | 145W |
| Panel Antenna | 8dBi Gain |
| Size | 277×80×51mm |
| Power Consumption | 350W |
|---|---|
| Dimensions | 490×340×90mm |
| Battery Working Time | 60 Minutes |
| Total Output Power | 125W |
| Directional Panel Antenna Gain | 5.8G>12dBi, 2.4G>10dBi, 1.5G>8dBi, 900M>5dBi, 433M>3dBi |
| Output Power | 50W Per Band,50W-100W (47-50dBm),100W (50dBm),100Watts,50w(47dBm) |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Color | Black,Black Gray Yellow Green |
| Usage | Police Law Enforcement Military Security,Secuity Equipment |
| Material | Aluminum And Cooper,Plastic |
| Power Consumption | 140W |
|---|---|
| Weight | 4.3KG (Packing Weight: 7KG) |
| Size | 660×290×50mm |
| Battery Working Time | 60 Minutes |
| Turn On/Off | 3 Independent Switches For Each Band |
| Battery Working Time | 60 Minutes |
|---|---|
| Working Temperature | -20ºC To +55ºC |
| Power Consumption | 140W |
| Weight | 4.3 KG (Unit) 7 KG (Packed) |
| Size | 660 × 290 × 50 Mm |
| Power Consumption | 240W |
|---|---|
| Panel Antenna | 10dBi Gain |
| Total Output Power | 125W |
| Battery Working Time | 45 Minutes |
| Power Supply Mode | Internal Battery: 24V, 5000mAh; Or External Battery |
| Output Power | 1135 Watts |
|---|---|
| Power Supply | AC 110-240V, 24V DC |
| Modules Per Unit | 15 |
| Operating Hours | Unlimited |
| Power Amplifier Protection | Full VSWR Protector |
| Working Temperature | -20ºC To +55ºC |
|---|---|
| Power Consumption | 240W |
| Weight | 4.3KG (Unit), 11KG (Packed) |
| Size | 277×80×51mm |
| Total Output Power | 125W |
| Battery Working Time | 60 Minutes |
|---|---|
| Operating Temperature | -20ºC To +55ºC |
| Power Consumption | 350W |
| Dimensions | 490×340×90mm |
| Weight | 4.9KG (Packing Weight: 6.5KG) |
| Application | Anti-drone |
|---|---|
| Feature | Durable |
| Output Power | 100 W |
| Frequency | 5700-5850 MHZ |
| Working Voltage | 8A~10A |