| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 50W |
| Frequency | 720-1020 MHz |
| Dimension | 117*40*18 Mm |
| Weight | 230g |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 150W-200w |
| Frequency | 1170-1280Mhz |
| Working Voltage | 24-36V |
| Size | 117.1*25.6*16mm |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Voltage - Supply | 24-28V, 0.8-1A |
| Frequency | 5.2G, 5.8G |
| Voltage Supply | 24-28V, 0.8-1A |
| Output Power | 10W |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 50W |
| Frequency | 720-1020 MHz |
| Dimension | 117*40*18 Mm |
| Weight | 230g |
| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Dimensions | 320×120×430mm (L×W×H) |
| Weight | 15Kg |
| Power Supply | AC220V, DC24V |
| Output Power | 1300 Watts |
|---|---|
| Signal Source | DDS |
| Power Supply | AC110-240V, 24V Or 48V DC |
| Remote Control | Wired ON/OFF Switch |
| Power Amplifier Protection | Full VSWR Protector |
| Operating Temperature | -10°C To +55°C |
|---|---|
| Dimensions | 90×38×156mm (excluding Antennas) |
| Weight | 950g |
| Battery | Built-in 4300mAh |
| Total Output Power | 6.5 Watt |
| Total Output Power | 30-35 Watt |
|---|---|
| Power Supply | AC110-240V, DC 12V |
| Weight | 5.5kg |
| Size | 295×235×60mm |
| Operating Temperature | -10°C To +55°C |
| Power Consumption | 2400W |
|---|---|
| Host Weight | 86Kg |
| Host Dimensions | 625×500×700 Mm (L×H×W) |
| Humidity Range | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20 To +55°C |
| Operating Hours | Unlimited |
|---|---|
| Modules Per Unit | 15 |
| Power Supply | AC110-240V, 24V DC |
| Output Power | 1135 Watts |
| Wired Remote Control | ON/OFF Switch |