| Bedrijfstemperatuur | -20ºC aan +70ºC |
|---|---|
| Maat | 350 × 190 × 490 mm |
| Hoofdmotor gewicht | 16.8kg |
| Stroomverbruik | 600W |
| Batterijwerking | 1,5 uur met 24V, 24Ah interne batterij |
| Gewicht van de hoofdeenheid | 16kg |
|---|---|
| Afmetingen | 350 × 190 × 490 mm |
| Bedrijfsvochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20ºC aan +70ºC |
| Voeding | AC90-260V, DC24-28V |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Jamming Range | 50-200 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Gewicht | 21kg |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Totaal uitgangsvermogen | 250Watt |
| Naam | de stoorzender van de konvooibescherming |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20℃ ~ +60℃ |
| Vochtigheid | 5% ~ 90% |
| Pelikaangeval | 1440-model, gewicht 30 kg |
| Werktijd van de batterij | Ongeveer 1 uur |
| Totaal uitgangsvermogen | 6,5 Watt |
|---|---|
| Gewicht | 950 g |
| Afmetingen | 90x38x156mm (exclusief antennes) |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Jamming Range | 10-30M, afhankelijk van de signaalsterkte |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Afmetingen | 320×120×430mm (L×B×H) |
| Gewicht | 15KG |
| Voeding | AC220V, DC24V |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Vochtigheid | 5% tot 90% |
| Bedrijfstemperatuur | -20ºC aan +60ºC |
| Gewicht | 53 kg (alleen hoofdapparaat, exclusief antenne en accessoires) |
| Afmetingen | 626 mm (L) * 49,2 mm (B) * 350 mm (H), Pelikaan 1620 |
| Gewicht van de hoofdeenheid | 16.8kg |
|---|---|
| Maat | 350 × 190 × 490 mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Batterijduur | 1,5 uur (24V, 24A) |
| Voeding | AC90-260V, DC24-28V |
| Gewicht van de hoofdeenheid | 16.8kg |
|---|---|
| Afmetingen | 350 × 190 × 490 mm |
| Bedrijfsvochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +70°C |
| Voeding | AC90-260V, DC24-28V |
| Stroomverbruik | 1000W |
|---|---|
| Voeding | AC220V, DC24-28V |
| Hoofdmotor gewicht | 45 kg |
| Beschermingsniveau | IP40 |
| Voedingsspanningsbereik | 9-36V |