| Detectie | radar |
|---|---|
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Handelsmerk | Aangepast |
| Bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Specificatie | 100 kg rond |
| Detectiefrequentie | 300 MHz ~ 6 GHz |
|---|---|
| Detectiehoogte | 0-1200 m |
| Detectieradius | 5 km (onder voorbehoud van variatie afhankelijk van de omgeving en het dronemodel) |
| Detectievermogenverbruik | ≤100W |
| Jamming Range | Horizontaal: 360°; verticaal: -90° tot +90° |
| Dekking | 360° |
|---|---|
| Detectiebereik | 5km (straal) |
| Gegevenssnelheid | 3-7 seconden |
| Gelijktijdige detectie | ≥ 30 drones |
| Spanningsbereik | AC 100V-240V |
| Detectiebereik | 1-3 km |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Productiecapaciteit | 100 Stuk/jaar |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Naam | anti-drone-detectiesysteem |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Oorsprong | China |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Naam | Anti-dronesystemen |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Specificatie | Azimut 360 graden; volledige luchtruim |
| Oorsprong | China |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
|---|---|
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Oorsprong | China |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Detectiebereik | 1-3 km |
|---|---|
| Industriële veld | Anti-UAV systeem |
| Oorsprong | China |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Functie | Drone Uav-detectie/detector/stoorzender |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Antennetype Opties | Directionele of omni-directionele antennes |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Detectiebereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Belangrijkste hoogtepunten | Stoorzender |
| Sollicitatie | Beveiligingsapparatuur |
| Functie | Drone-stoorzender |
| Handelsmerk | OEM beschikbaar |