| Functie | Drone Uav-detectie/detector/stoorzender |
|---|---|
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Industriële veld | Anti-UAV systeem |
| Oorsprong | China |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Het openlucht gebruiken | Anti-Uav-systeem / tegenhommel / drone-stoorzender |
|---|---|
| Handelsmerk | UOD |
| Productiecapaciteit | 100 Stuk/jaar |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Detectie | Radar |
|---|---|
| Specificatie | 100 kg rond |
| Oorsprong | China |
| Bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Handelsmerk | Aangepast |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
|---|---|
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Oorsprong | China |
| Het openlucht gebruiken | Het openlucht gebruiken |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
|---|---|
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Oorsprong | China |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Het openlucht gebruiken | Anti-Uav-systeem / tegenhommel / drone-stoorzender |
| Specificatie | 200 kg |
|---|---|
| Sollicitatie | Conferentiecentrum |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| verstoringsapparaat Antenne | Directioneel + Omnidirectioneel |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Levertijd | 5-8 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 100 |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | UND |
| Detectie | Radar |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| neutralisatie | RF-jammer |
| Specificatie | 100 kg rond |
| Oorsprong | China |
|---|---|
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| sollicitatie | Conferentiecentrum |