| Naam | Drone Detectie apparaat |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bereik | 1-10km (verschilt naargelang het milieu en het drone-model) |
| Naam | Drone-detectie stoorzender-spoofer |
|---|---|
| Vermogen | 10mW |
| Dekking | 360°hele luchtruim |
| Reactietijd | <10,0s |
| Frequentietolerantie | ≤ ±2×10-6 |
| Detectiebereik | 5 km voor Drone |
|---|---|
| Hoogtedekking | 40 graad |
| Jamming Range | 15KM |
| Specificatie | C-band (5,5-5,8GHz) |
| Azimuth-dekking | 360 graden |
| Naam | luchttoezichtradar |
|---|---|
| Werktemperatuur | -40°C - 55°C |
| Stroominvoer | ≤ 400W (stroomverbruik) AC200V - 240V (ingang) |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s - 75 m/s |
| Effectieve detectiekracht | 100 m - 5,0 km |
| Type | Signaaldetector |
|---|---|
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| drone | 5 km tot 10 km |
| Azimuth-dekking | 360° |
| Dimensie | 505*600*105mm |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| drone | 1,5 km |
| Bereik | 2.1 km |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | beveiligingsproducten |
| Werkfrequentieband | X-band |
| Belangrijkste detectiedoel | UAV-drone |
| Naam | Anti-dronesystemen |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Specificatie | Azimut 360 graden; volledige luchtruim |
| Oorsprong | China |
| DF-nauwkeurigheid | 10° (volgende) ≤3° (zwevend) |
|---|---|
| Realtime detectiecapaciteit | ≥ 30 drones |
| Gewicht | 15KG |
| Stroomverbruik | 15W |
| Frequentiebandondersteuning | 30 MHz - 6 GHz |
| Naam | luchttoezichtradar |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheidsbescherming, anti-drone |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector, beveiligingsbeschermingsproducten |
| Veiligheid en bescherming | Grondbeveiliging |