| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Afmetingen | 580 × 280 × 410 mm |
| Antennetype | Omnidirectionele antennes met hoge versterking |
| Buitenbatterij (optioneel) | 24V DC |
| Totaal uitgangsvermogen | 600watt |
|---|---|
| Afmetingen | 592×395×265mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 50-600 m, afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk |
| Totaal uitgangsvermogen | 100W |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, DC 27V 10A |
| Stroomverbruik | 150W |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Jamming Range | 20-80 meter (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Voeding | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Gewicht | 7KG |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C tot +55°C |
| Jamming Range | straal van 10-80 meter (afhankelijk van lokale signaalintensiteit) |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Apparaatgewicht | 800 g |
|---|---|
| Apparaatmaat | 130 mm × 80 mm × 38 mm |
| Bedrijfsvochtigheid | 5% tot 80% |
| Bedrijfstemperatuur | -10°C tot +50°C |
| Totaal uitgangsvermogen | 4W |
| Voeding | AC220V of 110V |
|---|---|
| Gewicht | 7KG |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Jamming Range | 10-60 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Afmetingen | 400×288×155mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Gewicht | 8 kg |
| Kleur | Grijs of zwart |
| Jamming Range | 50-200 meter (afhankelijk van signaaldichtheid) |
| Aanpasbaar frequentiebereik | 88 MHz - 5900 MHz |
| Stroomverbruik | 200W |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot +55°C |
| Gewicht | 10 kg |
| Grootte (L×B×H) | 300×200×150mm |
| Voeding | AC100-240V of 12V-Autolader |
|---|---|
| Werktijd | 4,0 uur |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Afmetingen | 160 x 105 x 50 mm (alleen hoofdeenheid, exclusief antennes) |
| Garantie | 1 jaar |
| Productgrootte | 440×410×120mm |
|---|---|
| Gewicht | 6,5 kg |
| Voeding | 250W |
| Winst van antenne | 5 dBi |
| VSWR | ≤1,5 |