| Gewicht | 1KG bruto |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -10 tot +55°C |
| Jamming Range | 1-20m straal (afhankelijk van lokale signaalintensiteit) |
| Opladen | 4 uur volledig opladen, 1-2 uur werktijd |
| Afmetingen | 132x80x40mm (exclusief antennes) |
| Jamming Range | 1-20m straal (afhankelijk van lokale signaalintensiteit) |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 4W |
| Bedrijfstemperatuur | -10 tot +55°C |
| Antennes | 8 externe omni-antennes |
| Afmetingen | 132x80x40mm (exclusief antennes) |
| Voeding | 50-60 Hz, wisselstroom 100-240 V |
|---|---|
| Effectief bereik | 1-20 meter (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Gewicht | 850 g |
| Afmetingen | 78x34x138mm (exclusief antennes) |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Naam | signaalstoorzender van mobiele telefoon |
|---|---|
| Maat | 14,5 * 9,5 cm, 20 * 10 cm of aangepast, 21,5 * 20 cm, 16 * 11 cm, aangepast |
| Kleur | Zwart |
| Garantie | 1 jaar, 12 maanden, 6 maanden, 2 jaar |
| Gewicht | 1-2 kg, 40 g, 60 g, 28 g |
| Naam | draagbare signaalstoorzender |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Afmetingen | 145 x 80 x 45 mm |
| Gewicht | 1,0 kg |
| Werktijd | 3,0+ uur met Ni-MH-batterij 8000mAh |
| Gewicht | 1,5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 160 x 105 x 50 mm (alleen hoofdeenheid, exclusief antennes) |
| Voeding | AC100-240V of 12V-Autolader |
| Werktijd | 4,0 uur met Ni-Mh-batterij 12000mAh |
| Garantie | 1 jaar |
| Voeding | Adapter 50 tot 60 Hz AC (110-240 V AC/24 V DC) |
|---|---|
| Ingebouwde batterij | 24V/5200mAh |
| Afmetingen | 200x133x66mm (zonder antenne) |
| Totaal vermogen | 37W |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Garantie | Eén jaar na levering |
|---|---|
| Beveiligingsstraal | 2-30 meter (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Totaal vermogen | 24W |
| Verpakkingsgrootte | 330×250×80mm |
| Voeding | Adapter 50-60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |